Sünnet Tahtı Kiralama

  SÜNNET TAHTI KİRALAMA VE YENİÇERİ

Sünnet tahtı ve yeniçerilerimiz ile sünnet düğünleri artık çok daha renkli ve güzel oluyor.. Son yılların en çok beğenilen Osmanlı sünnet düğünü modeli sünnet tahtı ve Osmanlı askerleri ile tarafımızdan karşılanmaktadır.Mehter takımımız yeniçerilerimiz ve sünnet tahtımız ile  özel günlerinize coşku katıyoruz...sizlerde misafirlerinize unutulmaz bir sünnet merasimi yaşatmak için yıllardır bu sektörde hizmet veren tecrübesinden emin olduğunuz bir organizasyon şirketi ile çalışın..

SÜNNET TAHTI KİRALAMA

 

SÜNNET DÜĞÜNLERİNİZ İÇİN İSTANBUL'DA SÜNNET TAHTI VE SÜNNET KOLTUĞU KİRALAMA HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR.

  

SÜNNET TAHTI FİYATLARI 

           

Çocuğunuzun Sünnet Düğününde Osmanlı Kültürünü Yaşamak, Misafirlerinize görsel şölen sunmak, Çoçuğunuzun Anlatacak Anıları Olmasını İstiyorsanız İstanbul mehteran takımı tecrübesi ile Tüm İstanbul'da hizmetinizde 

Sünnet Düğünü Mehter Kiralama İçin Lütfen Bizden Detaylı Bilgi Alınız. 

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

KİRALIK SÜNNET TAHTI FİYATLARI

Sünnet Olmak İslamiyetin Şiarlarındandır.Tarihi 1400 Yıl Öncesine Uzanan Sünnet Olmayı ; Peygamber Efendimiz (sav.) Fıtrat Olan Beş Esastan Biri Olarak Biz Ümmetine Bildirmiştir. Sizde Bu Beş Esastan Biri Olan Sünneti Görsellik de Sınır Tanımamak Ve Akıllarda Kalmasını İstiyorsanız SÜNNET DÜĞÜNLERİ  olarak yanınızda Olalım...
Ebeveynlerin Biricik Oğullarının Sünnet Olmasını Birinci Mürüvvet Olarak Kabul Ettikleri Bugününüzü , Kur'anı Kerim Tilaveti , Mehteran Takımı , Yeniçeri, Sünnet Tahtı Kiralama , Ezgi ve İlahi Sanatçılarının En Sevilen Eserleri Ve Sunucumuzun Neşeli Ve Sıcak Sunumuyla Renkledirmek İsterseniz Bize Ulaşabilirsiniz...


"Sünnet Düğünleri" olarak Tüm Sünnet Organızasyonu, Sünnet Tahtı Kiralama , Yeniçeri Ve Mehter Takımı İle Hizmetinizdeyiz...Bize ulaşın..0553 241 40 67 


Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler ile Muhteşem Sünnet Organizasyonları

Erkek çocukları sünnet kelimesini duydukları zaman içlerini muhakkak bir korku salmaktadır. Genelde kendi yaşıtlarındaki okul arkadaşları veya mahalledeki arkadaşları erkek çocuğunu bazı deyimlerle korkutarak onun sünnet algısını değiştirmektedirler. Diğer çocuklarda elbette ki bunu bilinçli bir şekilde yapmazlar ama diğer çocuk bu durumdan pek de memnun kalmaz. Erkek çocuğuna ailesi tarafından sünnet olacaksın yakında denildiği zamanda çocuğun içine bir ürperme salmaktadır. 

Bu durumda ailelerin eğer durumları varsa sünnet düğünü yaparak bu durumu daha eğlenceli hale getirmeye başlarlar. Çocuklarda bunun bir eğlenceye dönüşmesini fırsat bilerek daha heyecanlı olurlar ve içindeki korkuyu yenmeye çalışırlar. Çünkü bu düğünde asla yalnız olmayacak ve muhakkak arkadaşları, aile dostları yanında olacaktır.


Aileler de çocuklarındaki bu sünnet olma korkusunu yenmek adına bir sünnet düğününde neler olmasını istiyorlarsa bunları düşünerek bir organizasyon şirketiyle anlaşmalıdırlar. Sünnet düğünlerinde en çok çocukların eğlencesi düşünülmeli ve onların iyilik halleri göz önüne alınarak bazı düzenlemeler hazırlanmalıdır. 


Örneğin sünnet tahtı ve yeniçeriler çoğu sünnet düğününde gerek yokmuş gibi gözükür ama aslında çocuklar çok eğlenirler. Sünnet tahtı ve yeniçeriler sayesinde sünnet çocuğu daha aktif ve göz önünde olmaktadır. Sünnet tahtı ve yeniçeriler sayesinde kendini hem özel hisseder hem de diğer çocuklarında düğünde gözdesi haline gelir. Sünnet tahtı ve yeniçeriler hakkında ayrıntılı bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.Sünnet Düğünü Organizasyonu


Özenle hazırladığımız sünnet düğünü organizasyonları ile hem sizin, hem de davetlilerinizin güzel anılar biriktirebilmenizi sağlıyoruz. İyi bir sünnet düğünü, tecrübeli bir organizasyon firması imzası gerektirir. Sünnet Kınası Organizasyon olarak firmamız, yılların verdiği organizasyon tecrübesi ile her şey dahil paketler sunuyor. 

Yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimizin memnuniyetini hedefliyor; bu ölçüde özel istek ve önerileri yerine getiriyoruz. Sünnet düğünü için gerekli olan etkinliklerden, mekan içi süslemelere, çeşitli konsept uygulamalarından özel kostüm isteklerinize kadar her türlü özelliği sizler için sağlıyoruz.

Sünnet Düğününde Olmazsa Olmaz Hizmetler Nelerdir?


Dini değerlerimize uygun bir sünnet düğünü organizasyonu için gerekli etkinliklerden birisi Kur'an-ı Kerim tilavetidir. Ayrıca günün anlam ve önemine hitaben hocanın sohbeti programa dahil edilmektedir. Bunların yanı sıra sünnet tahtı, mekan içi süslemeler de olmazsa olmaz özelliklerdir. 
Asır Organizasyon olarak firmamız, sünnet düğünlerinde sizlerin istek ve önerilerini de dikkate alarak özenli çalışmalar yürütmektedir. Örneğin istediğiniz bir süsleme özelliği veya masa - sandalye süslemeleri gibi çeşitli konseptler de hayata geçirilmektedir. Sünnet Organizasyonunda Animasyon Gösterileri ve Diğer Eğlenceli Etkinlikler


Manevi olarak büyük bir önem taşıyan sünnet düğünü, sünnet çocuğu için az veya çok stresli geçebilmektedir. Bu stresli günü, sünnet çocuğu için eğlenceli hale getirebilmek, onun arkadaşlarıyla güzel vakit geçirebilmesini sağlamak ve misafirlerin gönüllerince eğlenebilmesini sağlamak için çeşitli animasyon gösterileri ile bu günü renklendiriyoruz.

 Bu sayede çocuklarımız unutulmaz anlara şahit olduğu gibi; davetliler de güzel anılar biriktirebiliyor. Sünnet Organizasyon olarak deneyimli ekibe sahip firmamız, gerek servis elemanları, gerekse planlama ekibi ile sünnet düğünü için A'dan Z'ye tüm hizmetleri sunmaktadır.

Sünnet Düğünü Organizasyonları Paketleri


Müşterilerimize daha ekonomik fiyatlar sunabilmek adına, her şey dahil sünnet paketleri ile hizmet vermekteyiz. Bu paketlere programın planlanmasından, süsleme özelliklerinin mekan içerisine uyarlanmasına kadar; hatta yemek sunumundan gösterilerin gerçekleştirilmesi ve semazen ekibi gibi çeşitli aktivitelere kadar tüm özellikler dahil edilmektedir. 

Sünnet düğünü organizasyon paketleri hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz olarak fiyat teklifi alabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 • Sünnet Kampanyası-5
  Sünnet Kampanyası-5

 • Sünnet Kampanyası-6
  Sünnet Kampanyası-6

 • Sünnet Kampanyası-7
  Sünnet Kampanyası-7


 • Sünnet Tahtı Kiralama
  Sünnet Tahtı Kiralama

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  sünnet koltuğu kiralama

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  sünnet taşıma tahtı kiralama

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  Sünnet Koltuğu Kiralama

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  Kiralık Sünnet Tahtı

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  sünnet tahtı kiralama pendik

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  sünnet tahtı kiralama

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  sünnet tahtı kiralama fiyatları

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  sünnet tahtı kiralama gebze

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  sünnet koltuğu kiralama fiyatları

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  sünnet tahtı kiralama kocaeli

 • Sünnet Tahtı Kiralama
  sünnet tahtı kiralama fiyatları

KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ

Mavi Körüklü Taht Kiralama

Resimde görmüş olduğunuz mavi körüklü koltuk sünnet tahtımızı nakliye kurulum dahil sizlere İstanbul içinde ulaştırıyoruz.
Herşey Dahil
2500 TL

Mavi Sünnet Tahtı

Mavi Sünnet Tahtı Nakliye Dahil İstanbul Geneli uygun fiyatlara ulaştırıyoruz. Sünnet organizasyonları için taht kiralamak...
Herşey Dahil
1500 TL

Sünnet Koltuğu Kiralama

Sünnet düğün organizasyonları için çeşit çeşit ve renk renk sünnet tahtı ve sünnet koltuklarımızdan kiralayabilirsiniz.
Herşey Dahil
2500 TL

Taht Yeniçeri Ekibi Kiralama

Taht ve yeniçeri ekibi kiralama hizmetimiz İstanbul için geçerli olup sünnet organizasyonlarında giriş seranomisi için uygulanmaktadır.
Herşey Dahil
3000 TL

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet tahtı kiralama hizmetleri için bize ulaşınız. En güzel sünnet organizasyonu için bize ulaşınız.
Herşey Dahil
3000 TL

Kiralık Sünnet Koltuğu

Sünnet Organizasyonları için özel süslemeli sünnet koltuğumuz İstanbul içinde ne zaman nereye isterseniz getiriyor ve kuruyoruz.
Herşey Dahil
2500 TL

Kiralık Sünnet Koltuğu

Sünnet Düğünleriniz ve Mevlütleriniz İçin Kiralık Süslemeli Sünnet Koltuğu Hizmeti Sağlamaktayız.
Herşey Dahil
2500 TL