Başakşehir Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Başakşehir Patlamış Mısır  Arabası Kiralama

Başakşehir Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Başakşehir Patlamış Mısır Arabası Kiralama
7 den 70 e herkesin sevdiği ve ilgi duyduğu bir servis türü olan patlamış mısır arabası, aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonda tercih edilebilir. Etkinliklerinizde nostaljik unsurlara yer vermek istiyorsanız ve bu kültürü yaşatmak istiyorsanız, patlamış mısır arabası tam size göre. Popcorn arabası olarak da nitelendirebileceğimiz bu servis ile misafirleriniz ve davetlilerinizi etkilemeyi başarabilirsiniz. Başakşehir patlamış mısır arabası kiralama hizmeti alabileceğiniz firmamız, elemanı, arabası ve gerekli malzemeleri ile birlikte sunum yapabilmektedir. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve hizmetlerimiz için detaylı bilgi almak.
Patlamış Mısır Arabası Hangi Organizasyonlarda Kullanılır?
Popcorn arabası ve nostaljik sokak satıcıları ile etkinliklerinize değer katıyoruz.
Lezzetli deneyimler ile davetlilerinizi şaşırtmayı düşünenlerdenseniz, firmamız ile iletişime geçerek Başakşehir patlamış mısır arabası kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu tür standlar şu etkinliklerde tercih ediliyor:

  • Düğün, kına, nişan, sünnet düğünü gibi organizasyonlarda
  • Açılış, firma tanıtım, lansman tanıtım, toplantı, katılım gibi etkinliklerde
  • Doğum günü partileri, yılbaşı eğlenceleri, mezuniyet törenleri gibi özel günlerde
  • Fuarlar, piknik organizasyonları, şenlikler, yarışmalar, müsabakalar gibi organizasyonlarda
  • Seminerler, söyleşiler, konferanslar gibi özel toplantılarda

Geleneğin yaşatılması ve etkinliklerin renklendirilmesi için patlamış mısır arabası hizmeti veriyoruz.
Başakşehir Patlamış Mısır Standı Kiralama Ücretleri
Herkese hitap eden bir etkinlik olan patlamış mısır standı, her yaş grubu için dikkat çekici bir servis ürünüdür. Tek başına standın kiralanması bir anlam ifade etmez. Ancak standı yönetecek, nostaljik kostümlerle günü renklendirebilecek birisiyle oldukça anlamlı olur. Başakşehir patlamış mısır arabası kiralama ücretleri standın büyüklüğüne ve etkinliğin yapılacağı yerin uzaklığına göre değişkenlik gösterir. Ortalama ücretleri ise 300 TL den başlayarak 500 TL ye kadar çıkmaktadır. Fiyatlarımıza stand ile birlikte çalışacak arkadaşın ücreti de dahildir. Firmamızla iletişime geçerek; alternatif hizmetler ve ücretler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Diğer Karnaval Yiyecekler
Damat tadına göre farklı alternatifleri değerlendirmek isterseniz, firmamızın sunmuş olduğu diğer karnaval yiyeceklere göz atabilirsiniz. Bunlardan başlıcaları ise şu şekildedir:

  • Osmanlı Şerbetçisi
  • Pamuk Şekeri Standı
  • Hot - Dog Standı
  • Osmanlı Macunu

Tercihinize göre  herhangi bir karnaval yiyecek standı kiralayabilirsiniz. Seçimini yaptığınız standlarla birlikte, stand çalışanı da tarafımızca temin edilecektir. Malzemeler ve gerekli ekipmanlar etkinlik saatinden önce belirttiğiniz adreste hazır olacaktır. Siz sadece bizimle irtibata geçerek, zevkinize uygun bir Başakşehir karnaval yiyecek seçimi yapabilir, gerisi uzman ekibimize bırakabilirsiniz.