bayrampaşa İslami Sünnet Organizasyonu


bayrampaşa İslami Sünnet Organizasyonu

bayrampaşa İslami Sünnet Organizasyonu

bayrampaşa İslami Sünnet Organizasyonu
Dinimizin kuralları ve buyrukları esas alınarak planlaması yapılan İslami sünnet organizasyonu, müzik ve çalgı yerine ilahiler ve tasavvuf müzikleri ile hazırlanır. Mekanın dekorasyonu, ışıklandırması ve ses sistemi gibi tüm detaylar İslami düğün organizasyonu göz önünde bulundurularak tasarlanır. bayrampaşa İslami sünnet organizasyonu firmamızın sağladığı çeşitli etkinliklerle hem davetliler hem de çocuklar güzel vakit geçirecektir.
bayrampaşa İslami Sünnet Organizasyon Detayları
İslami Düğün Organizasyonunda Sunum
İslami değerler göz önünde bulundurularak yer verilen etkinliklerin sunumundan görevli bir kişi, sünnet düğünü sona erene kadar, gerek sohbetleri gerekse etkinlik davetleriyle program akışını sürdürür.
Sohbet ve Kuran-ı Kerim Tilaveti
Sünnet organizasyonunun düzenlendiği salonda kısa bir sohbet ve Kuran-ı Kerim tilaveti verilir.
Tasavvuf Ekibi
Profesyonel tasavvuf ekibimiz, kanun, ney, ud, keman ve tambur gibi eşsiz tasavvuf müzik aletleriyle konuklarınıza hoş bir müzik şöleni sunacaklardır. Ruhu dinlendiren, ilahi sanatçılarının sesleriyle hayat verdiği bu şölenle gönlünüzden geçeni yansıtacak İslami düğün organizasyonu sağlıyoruz.
Semazen Grubu
Tasavvuf ekibimizin müzik etkinliği sırasında Mevlevi sanatçılardan semazen gösterisi, manevi değerleri ön plana çıkaracaktır.
İlahi Ekibi
Sünnet düğünü süresince ilahi sanatçıları tarafından çeşitli ezgiler söylenir. Organizasyon sırasında veya öncesinde arzu edilen ilahi müzikleri de seslendirilmektedir. Tasavvuf enstrümanları, ses sanatçılarının duygu yüklü söylemleriyle birleşen ilahi şöleni tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz arasında bulunuyor.
Fasıl Ekibi
Türk sanat müziğin eşsiz eserlerini dile getirecek fasıl ekibimiz, konuklarınız için organizasyon sonunda sunulabilecek bir etkinliktir. Özenle seçilen eserler, profesyonel sanatçılarımızca seslendirilir.
Palyaço Gösterileri
Yetişkin davetlilerin kalplerini huzurla dolduracak İslami organizasyon etkinliklerine ek, çocuklarımızın güzel zaman geçirmeleri için palyaço gösteri ekibimiz çocuklarla ilgilenir. Yavrularınızın ilgisini çekecek bu gösteri ile İslami sünnet organizasyonunun daha sessiz ve koşuşturma olmadan geçmesini sağlayacak bir hizmettir. Bu nedenle bayrampaşa İslami sünnet organizasyonu firmamız, palyaço gösteri etkinliğini tercihinize bırakmaktadır.
Nasrettin Hoca Gösterisi
Hem çocuklar hem de yetişkinler için tarihimizin kültürünü yansıtan Nasrettin Hoca gösterisi, vecizleri ve söylemleri ile zenginleştirilmiştir. Dikkat çekici, eğlendirici ve ders verici bu etkinliği bayrampaşa İslami sünnet organizasyonu içeriğine dahil ederek, uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
bayrampaşa İslami Sünnet Organizasyonu Diğer Hazırlıklar
İslami sünnet organizasyonu etkinliklerinden paketler halinde veya talep ettiklerinizi aralarından seçebilirsiniz. bayrampaşa İslami sünnet organizasyonu firması olarak mekan süsleme, sünnet tahtı ile giriş, ikramlar, ses sistemi hazırlama gibi diğer tüm süsleme ve ekipman hizmetlerini sağlıyoruz.