Çatalca Sünnet Organizasyon Şirketi

Çatalca Sünnet Organizasyon Şirketi

Çatalca Sünnet Organizasyon Şirketi

Çatalca Sünnet Organizasyon Şirketi
Çocuğunuza sünnet düğünü etkinliği düzenlerken, organizasyonun hazırlığı, malzemelerin temini, süslemeler, gösterilerde yer alacak kişilerin seçimi gibi pek çok hazırlığı gözden geçirmeniz gerekebilir. Hazırlık aşamasında destek almak isterseniz, Çatalca sünnet organizasyon şirketimiz sünnet düğününün her aşamasında size yardımcı olacak ve fikir verecektir.
Sünnet Organizasyon Şirketimizin Verdiği Hizmetler
Sünnet düğününde her aşamanın eksiksiz ve aksilikler yaşanmadan devam etmesi için profesyonel ekip arkadaşlarımız ve ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Sünnet organizasyon şirketimiz, çocuğunuzun giyiminden sünnet organizasyonu yatak süslemesine, eğlenceli gösterilerden yemek servislerine, masa sandalye kiralamadan sünnet düğünü balon süslemelere kadar hizmet sağlamaktadır.
Sünnet Organizasyonu Hazırlık Aşamaları
Eğlenceli ve çocuğunuzun unutamayacağı bir etkinlik planladığınızda, şirketimiz öncelikli olarak fikirlerinizi ve düşüncelerinizi göz önünde bulundurarak hazırlık aşamasını sürdürecektir. Paketler halinde sunduğumuz organizasyonlardan birini tercih ettiğinizde malzeme seçimi, ekip hazırlığı, süsleme gibi çalışmaları konsepte uygun temin edecektir. Paket sünnet organizasyon hizmetine ekleme veya çıkarma yapabilir, isterseniz tekli kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun, organizasyon gününde herhangi bir aksilik yaşamadan tüm hazırlıklar eksiksiz olarak önceden yapılır.
Mekan Süsleme
Çatalca Sünnet düğünü balon süsleme, yatak süsleme ve hazırlama gibi çalışmaları, sizin belirlediğiniz konsepte göre hazırlıyoruz. Animasyon karakterlerden çıkartmalar, balonlar, duvar süsleme gibi sünnet düğününün yapılacağı alan süslemesi şirketimizce uygun fiyatlarda yapılmaktadır.
Sünnet Çocuğunun Alana Getirilmesi
Bu aşamada tercih edebileceğiniz organizasyon sünnet tahtı ve Yeniçeri seremonisi kiralamadır. Çocuğunuz Yeniçeri askeri kıyafetlerini giyen dört kişi tarafından sünnet tahtı üzerinde salona getirilir. Bu esnada arka fonda atmosfere uygun Yeniçeri seremonisi çalar. İsterseniz Mehter takımı eşliğinde de alana giriş yapılabilir.
Sünnet Organizasyonu Fotoğraf ve Video Çekimi
Çocuğunuzun bu günü ileride hatırlaması ve izlemesi için organizasyon boyunca video kaydı ve fotoğraf çekimi yapmaktayız.
Sünnet Organizasyon Eğlenceleri
Hacivat ve Karagöz gösterileri, Palyaço gösterisi, kukla gösterisi, Nasrettin Hoca gösterisi, sihirbaz gösterisi, kostümlü kahramanlar gibi istediğiniz bir aktiviteyi Çatalca sünnet organizasyonunuza ekleyebilirsiniz. Etkinlik süresince çalmasını istediğiniz müzikler için ışık sistemi, orkestra ve müzisyen isteklerinizde profesyonel ekip çalışmaları da eğlence hizmetlerimiz arasındadır.
Sünnet Düğünü Kapanış ve Takı Töreni
Takı töreni süresince misafirlerinizin ve çocukların eğlenceli zaman geçirmeye devam etmesi için eğlenceli gösterilerimiz devam eder. Sünnet düğünü kapanış konuşmalarına geçmeden önce çocuğunuzun tahtı yanında fotoğraf ve video çekimi eşliğinde takı töreni yapılır.