Maraş Dondurmacısı Kiralama

HERŞEY DAHİL FİYATI 
10000 TL

Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraş Dondurmacısı Kiralama Hizmetlerimiz

Maraş dondurmacısı kiralama işinde verdiğimiz hizmette müşterilerimizi daima memnun etmişizdir. Osmanlıdan kalan bir tat olan maraş dondurmasını açılışınızda sunmamız için yapmanız gereken tek şey sadece firmamızla iletişime geçmektir. 

Maraş dondurmacısı kiralama hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçtikten sonra açılışınıza dondurmacılarımızı göndermekte ve dondurmaları herkese dağıtmaktayız. Muhteşem bir lezzet olan Osmanlı doldurması ile davetlilerinize farklı bir kutlama veya açılış yaşatmak istiyorsanız, bunun için bizim firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. 

İstanbul Organizasyon Şirketi olarak size bu hizmeti haftanın her günü sağlayabilmekte ve davetlilerinize unutulmaz anlar yasatmaktayız. Verdiğimiz hizmet için ayrıca özel sayıda hizmette verebilmekteyiz. Bunun için ise bize davetlilerinizin sayısını söylemeniz gerekmektedir. Verdiğimiz bu sınırsız ve sıkıntısız hizmetten yararlanmak için ise iletişime geçmeniz yeterlidir.


Etiketler: maraş dondurmacısı,dondurmacı kiralama,sokak satıcıları,hakiki maraş dondurmacısı kiralama,kiralık maraş dondurmacısı