Sancaktepe Sünnet Tahtı Kiralama

Sancaktepe Sünnet Tahtı Kiralama

Sancaktepe Sünnet Tahtı Kiralama

Sancaktepe Sünnet Tahtı Kiralama
Sünnet düğünü organize ederken alanın hazırlığı, çocuğunuzun girişi ve davetlileri selamlama, organizasyon süresince etkinliklerin ve eğlencelerin düzenlenmesi gibi tüm hazırlıklarla, Sancaktepe sünnet organizasyon firmamız ilgilenmektedir. Çocuğunuzun törene giriş aşamasında kullanılacak, Sancaktepe sünnet tahtı kiralama hizmetimizi de tercih edebilirsiniz.
Sünnet Tahtı Kiralama Nasıl Yapılır?
Mehter marşı veya Yeniçeri seremonisi eşliğinde coşkulu bir hava içerisinde çocuğunuz salona girerken, sünnet tahtında taşınır. Ekibimiz içerisinden Yeniçeri giyimli dört kişi tahtı taşır. Sünnet çocuğu alana getirilmekle kalmaz, tüm alan gezdirilir ve davetlileri selamlaması sağlanır. Alan hazırlığı sırasında belirlenen, tüm eğlenceyi görebileceği ve davetlilerin odak noktası bir yere koyulur.
Alan hazırlığını kendiniz yapmak isterseniz, sünnet tahtı kiralama hizmetimiz tek başına bir hizmet olarak verilebilmektedir. Masa ve sandalye kiralama, sünnet düğünü balon süsleme, eğlenceler ve etkinliklerle zenginleştirilmiş bir organizasyon düşünürseniz, Sancaktepe sünnet tahtı kiralama hizmetimizi organizasyonun içerisine dahil ederek daha uygun fiyatlarda yararlanabilirsiniz. Tüm hizmetlerin içeriğini kapsayan paketlerimiz bulunuyor. Böylece her bir ekip için ayrı ayrı görüşmek zorunda kalmayacak, sizin adınıza istediğiniz organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Kiralama hizmetimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.
 Sünnet Organizasyonu için Sünnet Tahtı Hizmet Detayları
Taht çeşitli renklerle bezenmiş halde olup, padişah tahtının ihtişamına sahiptir. Sünnet düğünü sona erene kadar sünnet tahtı alandaki yerinde bekletilecektir. Aynı zamanda Yeniçeri askeri giyimli ekip arkadaşlarımızda tahtın etrafında bekler, çocuğunuzun özel ihtiyaçları konusunda da yardımcı olabilirler. Sünnet tahtı kiralama firmaları arasında verdiğimiz hizmete ek diğer etkinliklerimizden de yararlanabilirsiniz. Sağladığımız diğer sünnet organizasyonu hizmetlerimiz şöyledir:
Sünnet Tahtı ve Mehter Takımı Hizmeti
Eğlencenin giriş kısmını oluşturan sünnet tahtı ile salona veya alana giriş sırasında, Mehter takımı marşlarıyla çocuğunuza eşlik edebiliyor. Sancaktepe sünnet tahtı kiralama hizmetimize ek mehteran gösterisi de istediğinizde, yalnızca giriş sırasında değil, eğlence süresince belirli aralıklarla mehteran konseri de verilecektir. 
Sünnet Tahtı ve Konfeti Gösterisi
Konfeti ve volkan gösterilerimiz, sünnet tahtı ile yapılan giriş merasiminden hemen sonra başlar. Sünnet pastası alana getirilir ve kesilirken volkanlar yakılır, konfetiler patlatılır. Ayrıca sünnet düğünü için çalan ilk dans müziği sırasında da konfeti ve volkan gösterilerimiz devam edecektir. Konfeti organizasyonu renkli ve gösterişli bir sünnet düğünü organizasyonları için tercih edilmektedir.
Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları
Çocuğunuza unutulmaz bir sünnet düğünü yapmak istiyorsanız, ihtişamlı gösteriler için sünnet tahtı hoşuna gidecek bir etkinlik olacaktır. Sancaktepe sünnet tahtı kiralama fiyatları tahtın büyüklüğüne göre 250 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Paket halinde tercih edilmesi halinde tüm hizmetler için oldukça uygun fiyatlarımız bulunmaktadır.