Sarıyer Kına Organizasyon

Sarıyer Kına  Organizasyon

Sarıyer Kına Organizasyon

Sarıyer Kına Organizasyon
Dünya evine girecek olan çiftlerin düğünden önce düzenledikleri kına gecesinde, bayanlar çeşitli etkinliklerle birlikte hoş zamanlar geçirmektedir. Davetlileriniz kadar sizin de eğlenceye ortak olmanız için Sarıyer kına organizasyon firmamızın hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Kına gecesinde gerekli olan tüm malzeme, süsleme, ekipman temini çalışmalarımızla eksiksiz bir organizasyon düzenlersiniz.
Kına Organizasyon Hizmetlerimiz
Kına eğlencesini kır düğünü havasında yapmak isteyenler veya salon tutanlara, anlaştıkları mekanın süslemesi, kostüm hazırlığı, eğlence gösterileri gibi tüm çalışmaları yapıyoruz.
Kına Tahtı Kiralama
Gelinin ve damadın oturacağı kına tahtı, çeşitli renklerde olup istediğiniz tonlara karar verebiliyorsunuz. Tahtın minderleri, süslemesi ve diğer aksesuarları firmamızca tamamlanır. Sizin ek bir çalışma yapmanıza gerek kalmaz. İsteğe bağlı olarak renkli veya tek tonda cibinlik de kına tahtıyla birlikte konsepte uygun hazırlanır. Gelinin mehter takımı kıyafetleriyle dört ekibimizce salona taşınması ve konukları selamlaması da Sarıyer kına tahtı kiralama hizmetimiz içerisinde alabileceğiniz bir çalışmadır.
Kına Organizasyonu Süslemeleri
Gelin yolu süslemesi, kına tahtı süsleme ve ışıklandırma, kına tahtı ve ekipmanlarıyla bir konsept hazırlama, masa ve sandalye giydirme gibi çeşitli kına organizasyonu süsleme hizmetimiz bulunuyor. Gelin yolu girişi sizin tercih ettiğiniz bir konseptte çiçekler, konfetiler veya balonlarla süslenmektedir.
Kına Organizasyonu Eğlence Malzemeleri Temini
Kına eğlencesi sürerken, davetlilerin kullanabileceği mendiller çeşitli renkler ve sayıda Sarıyer kına organizasyonu firmamızca temin edilmektedir. Ayrıca gelinin yakın arkadaşları ve davetliler için davullar ve zilli defler getirilerek, coşkuya ortak olmaları sağlanmaktadır. Nedimelere minderler, gelin duvağı, eldivenleri, damat kostümü olarak yelek ve fes için de ek bir masraf yapmanıza gerek yok. Kına ve kına tepsisi, davetlilere kuru kına paketleri, arkadaşlarınıza kaftan temini gibi diğer tüm ekipmanlar Sarıyer kına organizasyon hizmetimiz içeriğinde yer alır ve firmamızca emin edilecektir.
Kostümlü Kına Ekibi Kiralama
Eğlence devam ederken, ikramlıkları dilerseniz kostümlü kına ekibimiz konuklarınıza sunacaktır. Talep ettiğiniz sayıda kına ekibimiz kına gecesi konseptine uygun giyinir ve ihtiyaç duyduğunuz her konuda etkinlik sırasında yardımcı olacaklardır.
Kına Organizasyonu İkramlıklar
Davetli sayısına göre önceden hazırlanan kına organizasyonu ikramlıkları, yemekli veya atıştırmalık olarak çeşitliliğe sahiptir. İçecek servisi, lokum, çerez ve davetliler için paketli kuru kınalar kostümlü kına ekibimizce dağıtılır. Masalara yapılan servisler ile misafirlerinizin eğlenceye kaldıkları yerden devam etmeleri için yeniden toplanır ve temiz bir ortamda oturmaları sağlanır.
Kına Organizasyonu Ses ve Işık Sistemi Hazırlığı
Dış mekanda yapılmasını istediğiniz kına organizasyonlarınızda, tüm süsleme ve diğer ekipmanların teminiyle birlikte ses ve ışık sistemi hazırlığını yapmaktayız. Kına tahtı, gelin girişi, alanın çeşitli ekipmanlarla ışıklandırması sağlanır. Eğlenceli müzikler, istediğiniz tarza uygun müzik arşivi ve DJ temini yapılır. Kına organizasyonunun en önemli parçası olan ses sistemi kurulumu, kına saatinden önce hazır hale getirilir.