Kır Düğünü Sünnet Paketi

Kır Düğünü Sünnet Paketi

Sünnet paketleri arasında en kapsamlı olan Kır da sünnet organizasyon paketimiz içerik olarak oldukça zengindir. A dan Z ye her şeyi kapsayan bu paketimizde yemek organizasyonu sahne organizasyonu ve masa sandalye süslemesi de kapsamlı bir şekilde yapılmaktadır. 

100 kişiden 1000 kişiye kadar yapacağınız yemekli sünnet organizasyonlarında bahçenizde veya kır alanında biz profesyonel hizmet sağlamaktayız. Catring hizmetininde kişi başı olarak hesaplandığı bu paketimizde sorunsuz kaliteli bir sünnet organizasyon misafirlerinize sunabilirsiniz.

·          KIR DÜĞÜN ORGANİZASYON PAKETİ

 

YEMEK MENÜSÜ İÇERİK :   ET KAVURMA YADA TAVUK SOTE MENÜ -( 130 GR ET SOTE – TEREYAĞLI PRİNÇ PİLAVI – PATATES KIZARTMASI YADA PÜRESİ  - SALATA – KİŞİ BAŞI 2 DİLİM BAKLAVA  - AYRAN –SU - PEÇETE – EKMEK -

 

GARSON HİZMETİ VE AŞÇILAR

 

MASA KURULUMU VE SÜSLEMESİ

 

SANDALYE KURULUMU VE SÜSLEMESİ

 

SES SİSTEMİ

 

MÜZİSYEN CANLI MÜZİK

 

FOTOĞRAFÇI VE KAMERA ÇEKİMİ

 

4 TANE PROJEKTÖR AYDINLATMA

 

SÜNNET TAHTI 4 TANE YENİÇERİ ASKERİ

 

2 KONFETİ – 2 VOLKAN

 

MEKAN BALON SÜSLEMESİ

 

KAPI KEMER SÜSLEME

 

TAHT ARKASI BALON SÜSLEME

 

BALON AĞAÇI

 

PAPATYA BALON SÜSLEME

 

SERPME BALON SÜSLEME

 

PALYAÇO ANİMATÖR

 

100 TANE ŞEKİLLİ SOSİS BALON

 

SINIRSIZ YÜZ BOYAMA

 

PALYAÇO OYUN AKTİVİTELERİ

 

ALTIN ÇİKOLATA PARA

 

100 TANE TÜRK BAYRAĞI

 

HOŞGELDİNİZ YAZISI

 

 

 

YUKARI DA Kİ LİSTEYİ Bİ AFİŞE HAZIRLIYORUZ FİYAT  YAZMIYORUZ SİTEYE KOYACAĞIZ.. YİNE AYNI AFİŞİ  BAŞKA BİR ŞEKİLDE AŞAĞI DA Kİ LİSTEYİ DE YAZIP KAYIT EDECEĞİZ.

 

 

100 KİŞİLİK  TAVUK MENÜ KİŞİ BAŞI : 80 TL

 

100 KİŞİLİK  ET  MENÜ KİŞİ BAŞI : 85 TL

 

150 KİŞİLİK  TAVUK MENÜ KİŞİ BAŞI : 70 TL

 

150 KİŞİLİK  ET  MENÜ KİŞİ BAŞI : 75 TL

 

200 KİŞİLİK  TAVUK MENÜ KİŞİ BAŞI : 60 TL

 

200 KİŞİLİK  ET  MENÜ KİŞİ BAŞI : 65 TL

 

250 -300 KİŞİLİK  TAVUK MENÜ KİŞİ BAŞI : 50 TL

 

250 -300 KİŞİLİK  ET  MENÜ KİŞİ BAŞI : 55 TL

 

 

 


UYGULAMA AŞAMASI

Müşterimiz bizimle ofisimizde ya da telefonda anlaştıktan sonra sünnet organizasyonu için tüm bilgileri defterimize kayıt ediyoruz. Resmi Sözleşme yolluyoruz kaşeli ve imzalı olan bu sözleşme whatshap yada mail yoluyla size ulaşıyor. Şirket hesap numarasına %20 kısmı kapora olarak yollanıyor. 

Sonrasında düğüne bir hafta kala tüm detaylar için firmamız tarafından aranıyorsunuz ve Balon renkleri giriş müzikleri vs tüm ayrıntılar konuşuluyor. Düğün günü ekibimiz 2 saat önceden geliyor ve süsleme yapılacaksa süslemeleri yapıyor. Tüm ekip düğün boyunca orada hizmetini vermektedir. 

Sünnet organizasyon içeriğinde bulunan taht yeniçeri ekibi birlikte seçmiş olduğumuz müzikle genellikle mehter müziği oluyor girişini yapıyor salonda gezdiriyor ve takı yapılacak alanda taht başında bekliyor. Palyaço arkadaşımız etkinlik boyunca çocuklara sosis balon yüz boyama ve yarışmalar yapmaktadır. Aşağıda ki paket de bulunan tüm içerik eksiksiz olarak size ulaşmaktadır. 

Daha önce yapmış olduğumuz organizasyonlara instagram facebook ve youtube hesaplarımızdan görebilir videoları izleyebilirsiniz.