Sünnet Organizasyon Sirketi

Sünnet Organizasyon Şirketi İstanbul

Oğlunuzun hayatında en önemli ve en çok hatırlayacağı günlerinden biri olan sünnet ve sünnet töreni çocuğunuzun büyüdüğünü anlamanızı sağlayan en anlamlı günlerinden birisidir. Bu nedenle sünnet organizasyon şirketi seçiminiz çok önemli olmaktadır. Tercihinize göre İslami sünnet organizasyonları yapan sünnet organizasyon şirketlerini tercih edebilmeniz mümkündür.


İstanbul genelinde hemen her ilçe ve semtte siz değerli müşterilerimize sünnet organizasyonu hizmeti sunuyoruz. Dini-İslami sünnet düğün organizasyonlarınızda tasavvuf grubu, semazen ekibi, ilahi grubu, Mevlithan, sunucu hizmeti, hatip gibi farklı etkinliklerle gününüzü manevi iklimlere taşıma gayreti içerisindeyiz. Sünnet olacak olan evladınız ve davetlilerinizle birlikte hatıralarınızda en güzel köşeyi alacak olan bu özel etkinlik için kapsamlı organizasyon hizmetleri veriyoruz. Sünnet Organizasyon Şirketi olarak organizasyonunuzu dilediğiniz gibi özelleştirebilir, farklı türde etkinliklerle (pamuk şeker arabası, Osmanlı şerbeti, palyaço, vb.) zenginleştirebilirsiniz.  


 Sünnet Düğününde Taht Neden Önemlidir?

 Toplumumuzun örf ve adetleri gereği sünnet düğünleri en az sünnet kadar önemsenmektedir. Sünnet tahtları da bu organizasyonların önemli bir parçası olmaktadır. Organizasyona uygun olan sünnet tahtı modeli seçilmektedir. Sünnet tahtı çocuğunuz içinde oldukça önemlidir ve orada kendisini tıpkı bir prens gibi çok özel hissedecek omuzlar üzerinden yere inmek istemeyecektir.


Sünnet Geleneği Nereden Gelir?

İslami açıdan erkeklerin sünnet olması bir gerekliliktir. İslam ülkelerinin hemen hemen hepsinde maddi açıdan durumu iyi olanlar çocuklarına sünnet düğünü yaparlardı. Sünnet düğünü, sünnet olmadan günler öncesinde başlayarak çocuklar sünnet kıyafeti ile gezerlerdi. Sünnet kıyafetinde önemli aksesuarlar, pelerini ve takkesidir. Düğün İstanbul’da olacaksa öncesinde Eyüp Sultan’a, Bursa’da olacaksa Emir Sultan’a götürülerek dua edilmesi adeta bir gelenek halini almıştır. Düğün esnasında ya takı merasimi yapılır yada sünnet yatağının içine hediyeler bırakılırdı. Sünnet yatağı ve yatağın bulunduğu oda süslenir, çocuğun başucuna Kur’an-ı Kerim bulundurulurdu. Günümüzde düğün öncesi sünnetleri yerine doğumdan hemen sonra hastanelerce yapılan sünnetler daha çok tercih edilmektedir.


Sünnet Düğünü Organizasyonları Nerede Yapılır?

Düğün organizasyonları düğün salonu, kır düğünü, restaurant, havuzbaşı gibi farklı konseptlerde yapılabilmektedir. Sünnet düğünü organizasyonu hangi mekanda yapılırsa yapılsın, sandalye ve masalar süslendiği zaman ve düğün mekanı balonlarla renklendirildiğinde tercih edilen mekan oldukça şık bir görünüm alacaktır. Eğer sünnet düğününüzü ilkbahar ve yaz aylarında planlıyorsanız ve çocuğunuzun kendisini parktaymış gibi hissederek mutlu olmasını istiyorsanız kır düğünü konsepti sizin için daha doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca sünnet organizasyon şirketi tarafından konfeti, havai fişek gibi gösterilerin kullanılması da çocuğunuzu ve misafirleri mutlu edecek, adeta bir görüntü şöleni yaşatacaktır. bu güzel hatıranızda çektirilecek fotoğraflar da en özel günlerinizden birisinde özel bir hatıra olarak yerini alacaktır.


Yemekli Sünnet Organizasyonu Fiyatları Ne Kadar?

Sünnet Organizasyon şirketi olarak İslami sünnet düğünü organizasyonlarında dilerseniz davetlilerinize yemek servisi ve menü paketleriyle sunum gerçekleştirebilirsiniz. Yemekli sünnet organizasyonu 125 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul’un Hangi Bölgelerinde İslami Sünnet Organizasyon Hizmeti Veriliyor?

Geniş ulaşım ağı ve İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalarında bulunan ofislerimiz aracılığı ile müşterilerimizin yanındayız. Tüm İstanbul ilçe ve semtlerinde, dilediğiniz tarih için İslami sünnet organizasyonu için rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.


İslami Sünnet Organizasyonu Nerelerde Yapılabilir?

Geniş bahçelerde, düğün salonu gibi kapalı mekanlarda, kır düğünü için müsait olan alanlarda, yazlıklarda, evinizin önünde veya insanların davet edilmesine müsait olan herhangi bir alanda İslami sünnet organizasyonu gerçekleştirilebilmektedir.  


Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Mekan Süsleme Hizmeti Var mı?

Hizmet verdiğimiz tüm organizasyon türlerinde olduğu gibi sünnet ve mevlitli sünnet düğünü organizasyonlarında da iç mekan süsleme, kapı ve kemer süsleme, sünnet tahtı süsleme, balon süsleme, masa ve sandalye süsleme gibi dekorasyon hizmetleri de sunmaktayız. Mekan süsleme hizmetlerimiz, günün anlamını vurgulayan, bir organizasyonun olduğunu ortaya koyan ve çocuklar tarafından çokça beğenilerek zaman geçirmekten keyif alınan bir atmosferin oluşmasını sağlamaktadır. 


 • Sünnet Kampanyası-7
  Sünnet Kampanyası-7

 • İslami Sünnet Kampanyası-1
  İslami Sünnet Kampanyası-1

 • İslami Sünnet Kampanyası-2
  İslami Sünnet Kampanyası-2

 • İslami Sünnet Kampanyası-3
  İslami Sünnet Kampanyası-3

 • Standart Sünnet Paketi
  Standart Sünnet Paketi

 • Panayır Sünnet Paketi
  Panayır Sünnet Paketi


KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası (Popcorn): Mısırlar en taze haliyle patlatılıp sıcak olarak servis edilir. Bu servis özel popcorn kutularıyla dağıtılır.
Herşey Dahil
4500 TL

Kafkas Ekibi Kiralama

Sünnet Organizasyonlarında Kafkas Ekibi Kiralama Hizmeti Sağlamaktayız. Gösteriler Özel Dans Ekibi Tarafından Yapılmaktadır.
Herşey Dahil
10000 TL

Semazen Ekibi Kiralama

Organizasyonlarınız İçin Semazen Ekibi Kiralamak İsterseniz Bizimle İletişime Geçiniz.
Herşey Dahil
2000 TL

Diriliş Kostümlü Taht Ekibi

Sünnet Düğünlerinde Alp Kostümlü Ekip Tarafından Sünnet Organizasyonları İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
Herşey Dahil
10000 TL

Mavi Sünnet Köşesi

Sünnet Düğünleriniz ve Mevlütleriniz İçin Kiralık Süslemeli Sünnet Koltuğu Hizmeti Sağlamaktayız.
Herşey Dahil
5000 TL