Sünnet Düğünü için Mehter Takımı

Sünnet Düğünü için Mehter Takımı Fiyatları


Önemli gün ve tarihlerde hem kişisel hem de kurumsal organizasyonlar kapsamında zil, zurna, davul, kös, nakkare, boru ve çevgan müzik aletleri ile icra edilen Osmanlı askeri bandosu marşları son zamanlarda sünnet düğünlerinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bunun sebebi elbette bir zamanlar olduğu gibi askerlerin kalbine işleyen cesaret duygusunda yatıyor. 


Sünnet Düğünü için Mehter Takımı Kiralama Hizmeti Veren Firmalar


Sünnet olacak çocuklara cesaret vermek isteyen aileler düzenleyecekleri sünnet düğünü için verecekleri davete icabet etmek adına mehter takımı kiralama hizmeti veren firmalar arayışına giriyor. İstanbul Mehteran firmamız hem davetlilerin hem de çocuğunuzun kalbine dokunacak, etkinliği unutulmaz bir programa dönüştürecek çalışmalar yürütmektedir. Sünnet düğünü için mehter takımı kiralamak için firmamızı arayabilir, detayları öğrenerek İstanbul’un en köklü firması ile çalışmanın rahatlığını sizler de yaşayabilirsiniz. Muhteşem Bir Mehter Takımı Programı ile Hizmetinizdeyiz


Sünnet düğünü için mehter takımı ile muhteşem bir program hazırlayan organizasyon firmamız, davet süresince işinizi hafifletecek çalışmalar yürütmektedir. Salona mehter takımının coşkulu dinletisi ile giriş yapan çocuğunuza eşlik edecek Yeniçeri askeri kiralama hizmetimizi de tercih edebilirsiniz. Firmamız ayrıca sünnet tahtı kiralama, sünnet düğünü için mekan temini, sünnet düğünü için mekan süslemeleri ve yemek servisi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri programlı bir etkinlik kapsamında yürütecektir. Her şey dahil sünnet düğünü ve mehter takımı kiralama organizasyon hizmetimizden yararlanarak ekonomik fiyatlara kaliteli bir hizmet almanız mümkündür.  Sünnet Düğünü için Mehter Takımı Kiralama


Türk ve İslam devletlerinin ihtişamını yansıtan mehter marşları günümüzde organizasyon firmaları ile varlığını devam ettirmektedir. Mehter İslam dünyasının neredeyse tüm bölgesinde hayat bulmuş bir askeri bando takımıdır. Savaşa giderken askerlere cesaret vermek, düşmana korku salmak ve devletin ululuğunu göstermek için çok eskilerden beri süregelen bir gelenek olan mehter, günümüzde askeri bando özelliğini yitirmiştir. Ancak Türk milletinin geleneklerine olan bağlılığı böylesine hiddetli ve coşkulu bir bandonun kaybolup gitmesine izin vermemiştir. İstanbul Mehter Takımı ile İslami Sünnet Organizasyonu 


Firma olarak hem sünnet düğünü organizasyonu hem de sünnet düğünü için mehter takımı kiralama hizmeti vermektedir. İslami sünnet organizasyonu kapsamında yer verilen programların başında mehter takımı kiralama geliyor. Davetlilere kalplerinden taşan bir heyecan yaşatmayı amaçlayan firmamız bazen burukluk bazense coşkudan dolayı gözlerin dolduğu anlara tanıklık ediyor. 

Hep bir ağızdan eşlik edilen marşlar ve ilahiler eşliğinde İslami sünnet organizasyonu hayal ediyorsanız, İstanbul Mehteran firmamızın profesyonel mehter takımı kiralama hizmetine ne dersiniz? Anılarınızda yer edinecek hatırlanası bir sünnet programı için firmamızı hemen arayın, yetkili danışmanlarımız merak ettiklerinizi yanıtlasın. Sünnet Düğünü Mehter Takımı Fiyatları 2023


Erkek çocuklarının sünnet olması vesilesiyle düzenlenecek olan organizasyona katılacak olan yakınlarınıza özel bir program düzenlemek istiyor olabilirsiniz. Böyle bir günün şanına yakışır organizasyon hizmetlerinden olan mehter takımı kiralama yaparak gönüllerde yer edecek bir gün hazırlayabilirsiniz. 

Sünnet Düğünleri Firması olarak sünnet düğünü mehter takımı fiyatlarını 2023 yılı itibariyle halen en uygun seçenekler ile sunmaya devam ediyoruz. Sünnet düğünü için mehter takımı kiralama fiyatlarımız tercih edilecek mehter takımı sayısına ve mehter takımıyla birlikte talep edilecek diğer hizmetlere göre farklılık gösterecektir. Balon süsleme, sünnet tahtı kiralama, Yeniçeri askeri kiralama ve yemek servisi gibi sünnet düğünü için talep gören diğer hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz. Her şey dahil sünnet düğünü mehter takımı hizmetimizden kampanyalı fiyatlara yararlanmak için hemen arayın. 

Sünnet Düğünü için Mehter Takımı Videoları


 • İslami Sünnet Organizasyonu İçeriklerimiz Oldukça Zengindir. Lütfen Video Sonuna Kadar İzleyiniz.


 • Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Lider Firma Sünnet Düğünleri.com Sizlere En Güzel Sünnet Etkinliklerini Sunmaktadır.


 • Mehter Takımı Coşkusu ile Sünnet Organizasyonlarında Size ve Misafirlerinize Unutulmaz Anlar Yaşatıyor.


 • Sünnet Kampanyası-5
  Sünnet Kampanyası-5

 • Sünnet Kampanyası-6
  Sünnet Kampanyası-6

 • Sünnet Kampanyası-7
  Sünnet Kampanyası-7

 • İslami Sünnet Kampanyası-1
  İslami Sünnet Kampanyası-1

 • Panayır Sünnet Paketi
  Panayır Sünnet Paketi

 • Avantajlı Sünnet Paketi
  Avantajlı Sünnet Paketi


 • Sünnet Düğünü için Mehter Takımı
  Sünnet Düğünü Mehter Takımı

 • Sünnet Düğünü için Mehter Takımı
  Mehter Takımı Kiralama

 • Sünnet Düğünü için Mehter Takımı
  Sünnet Düğünü Mehteran

 • Sünnet Düğünü için Mehter Takımı
  Sünnet Düğünü Mehteran İstanbul

 • Sünnet Düğünü için Mehter Takımı
  Sünnet Düğünü Mehteran

 • Sünnet Düğünü için Mehter Takımı
  Sünnet Düğünü Mehter Hizmeti

 • Sünnet Düğünü için Mehter Takımı
  Sünnet Mehter Takımı

 • Sünnet Düğünü için Mehter Takımı
  İstanbul Sünnet Düğünü Mehteran

 • Sünnet Düğünü için Mehter Takımı
  İslami Sünnet Organizasyonu

KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ

Taht Yeniçeri Ekibi Kiralama

Taht ve yeniçeri ekibi kiralama hizmetimiz İstanbul için geçerli olup sünnet organizasyonlarında giriş seranomisi için uygulanmaktadır.
Herşey Dahil
3000 TL

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet tahtı kiralama hizmetleri için bize ulaşınız. En güzel sünnet organizasyonu için bize ulaşınız.
Herşey Dahil
3000 TL

Mehter Takımı Kiralama

İstanbul mehter takımı kiralama hizmetlerimiz iş yeri açılı organizasyonu, gelin alma merasimi, düğün organizasyonu
Herşey Dahil
4000 TL

Kiralık Sünnet Koltuğu

Sünnet Organizasyonları için özel süslemeli sünnet koltuğumuz İstanbul içinde ne zaman nereye isterseniz getiriyor ve kuruyoruz.
Herşey Dahil
2500 TL

Mehteranlı Sünnet Düğünü

Mehteranlı Sünnet Düğün Organizasyonu Hizmetlerimiz İstanbul Genelinde Devam Ediyor.
Herşey Dahil
3800 TL

Diriliş Kostümlü Taht Ekibi

Sünnet Düğünlerinde Alp Kostümlü Ekip Tarafından Sünnet Organizasyonları İçin Bizimle İletişime Geçiniz.
Herşey Dahil
5000 TL

Kiralık Sünnet Koltuğu

Sünnet Düğünleriniz ve Mevlütleriniz İçin Kiralık Süslemeli Sünnet Koltuğu Hizmeti Sağlamaktayız.
Herşey Dahil
2500 TL

Pelerin Sünnet Kıyafeti

Pelerin Model Sünnet Takımı Tam takım (Yelek, pantolon, gömlek, kuşak, papyon, pelerin, şapka, asa, maşallah )
Herşey Dahil
3000 TL

Şehzade Sünnet kıyafeti

Şehzade Sünnet Kıyafeti ( Tam Takım ) Kaftan, Şapka, Kılıç, çarık, Gömlek, Kuşak, Şalvar
Herşey Dahil
2000 TL