sünnet organizasyonu

Sünnet Organizasyonu

    
Çocuklara genellikle okula başlamadan yapılan sünnet düğünleri içerisinde pek çok anıyı barındırmaktadır. Çocuklarınız için özel bir heyecan yaşatan bu özel günde sizler de özel organizasyonlar yaparak bu günü daha özel ve unutulmaz kılabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi profesyonel olarak hizmet veren ve işinde uzman kişilerden alarak herhangi bir sorun yaşamadan unutulmaz ve kusursuz bir düğün yapma fırsatı bulabilirsiniz. 

Sünnet organizasyonu için bir çok hizmetimiz bulunmaktadır sizde unutulmaz bir sünnet organizasyonu için bize ulaşabilirsiniz. 

    

Sizlere Sunulan Bazı Hizmetler 


Firmamızın sunduğu sünnet düğünü organizasyonu seçilen paket programlara göre ve sizlerden gelen taleplere göre değişiklik gösterebilmektedir. Verilen bazı hizmetler aşağıdaki gibidir. 

Düğün yapılacak mekanın balonlarla süslenmesi

Masa ve sandalye süslemeleri

Masa ve sandalye kiralama hizmetleri

Sünnet yatağının süslenmesi

Mehter takımı kiralama hizmetleri

Sünnet tahtı ve yeniçeriler hizmeti

Ses sistemlerinin temin edilmesi

Fasıl grubu, müzik grupları ve sanatçı menajerlik hizmetleri

Hizmetlerimizden Yararlanın, Farklılık Yaratın 

     

Farklı bir sünnet düğünü yapmak ve unutulmaz bir gün yaşamak istiyorsanız firmamızdan destek alabilirsiniz. Animasyon ekipleri hizmetimizde bulunan palyaçolar, Nasrettin Hoca, Karagöz ve Hacivat gösterileri bulunmaktadır. Düğün ikram arabalarında ise patlamış mısır, pamuk şeker, Osmanlı şerbetçisi ve Osmanlı macunu bulunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir yada bizi arayabilirsiniz..