Mehter Takımı Kiralama

Mehter takımlı sünnet düğünü

Her organizasyon bizim için özeldir prensibi ile çıktığımız bu yolda ,mehter takımlı sünnet düğünü etkinliğinde de müşteriye özel hizmet anlayışını benimsemekteyiz  Hazırladığımız standart paketlere ek olarak istediğiniz özel organizasyon ve etkinliklerlede mehter ekibimiz  gününüzü daha özel ve kalıcı hatıralarla dolu bir hale getiriyor.


SÜNNET DÜĞÜNÜ MEHTER TAKIMI KİRALAMA

Mehter Takımı

Tüm anne babalar çocuklarının iyiliğini düşünerekten onları dünyaya getirirler ve onların sorumluluklarını tüm benlikleriyle kabul ederler. Bir anne babanın en büyük mutluluğu çocuğunun büyürken gözlerindeki parlayan ışığa ortak olabilmek ve o ışığın yanması için ona yardımcı olabilmektir. Çocuğunun okula giderken, ergenliğe girerken vs. gibi her yaşını gözlemleyebilmeyi ister çoğu anne baba. En önemlisi ve en zoru da belki de onların mürüvvetini görmeyi istemeleridir. Çocuklar doğduğunda derler ya ‘Allah inşallah mürüvvetini de görmeyi nasip eder’ diye işte bu yüzden tüm anne babaların hayalidir çocuklarının en güzel günlerinde yanında olabilmek. En önemlisi de tüm zamanlarında destekçisi olabilmek.


Erkek çocukları olan anne babalar İslami kurallara uymak adına çocukları ergenlik dönemine ulaşmadan onları sünnet ettirmek istemektedirler ve Anadolu’da ki insanlar sünnet düğününe önem verdiklerinden dolayı bunu çocuklarının ilk mürüvveti olarak kabul görürler. Bu aşamada bu düğünde çok önemli olmaya ve gereken düzenlemelerin yapılması adına çalışmalar başlamaktadır. Örnek verilecek olursa bir sünnet düğününe yakışacak olan şeylerden birisi de mehter takımı olarak düşünülebilir. İşte tam da bu aşama da mehter takımı çocukların dikkatini nasıl çekecektir aileler bunları düşünerek karar vermelidir. Mehter takımı sünnet olacak çocuğun özel ilgi alanını oluşturup eğlenmesini sağlayacaktır. Ayrıca aileler mehter takımı konusunda kaç kişilik olacağını da organizasyon şirketiyle görüşüp, karar verebilirler.


        


'' MERHABA EY MEHTERAN !'' ''HASDUUUR !'' '' MEHTER VURUYOR MARŞI '' 
'' HAYDİ YA ALLAH !'' 

MEHTER HAKİMİYETTİR MEHTER AZAMETTİR MEHTER BAĞIMSIZLIKTIR MEHTER BİR AND , BİR DUA , BİR NİYAZ , BİR ALKIŞTIR. MEHTER TÜRK ULUSUNUN KITALARA YAYILMIŞ SESİDİR.

Dostluk sevgi birlik ve kahramanlık ocağı olan Mehter Takımı kendine has özellikleri ile kurmak yaşatmak gelecek nesillere bırakmak gayesinde olan Mehter Takımımız Milli, Dini gün ve gecelerin yanı sıra kültürümüzü yaşatmak adına Tüm Türkiye'de sünnet ve gelin alma törenleri ile açılış ,Kutlu Doğum , Belediye Etkinlikleri gibi birçok organizasyon da görev alarak Mehteri halkımıza sevdirmek okuduğu eserleri ile izleyenleri coşturmayı amaçlıyoruz..        SÜNNET DÜĞÜNLERİ MEHTERAN TAKIMI PROFESYONEL KADROSUYLA (80 KİŞİLİK) YURT İÇİ VE YURT DIŞI KONSER , FESTİVAL , EĞLENCE , ASKER UĞURLAMA , DÜĞÜN , SÜNNET DÜĞÜNÜ VE BENZERİ TÜM ETKİNLİKLERİNİZDE HİZMETİNİZDEYİZ..


İLETİŞİM : 0553 241 40 67

MEHTERAN EKİBİ 


İstanbul Anadolu Yakasında Hizmet Verdiğimiz İlçeler : Adalar Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Ataşehir Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Beykoz Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Çekmeköy Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Kadıköy Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Kartal Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Maltepe Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Pendik Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Sancaktepe Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Sultanbeyli Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Şile Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Tuzla Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri, Ümraniye Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Üsküdar Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri


İstanbul Avrupa Yakasında Hizmet Verdiğimiz İlçeler : Arnavutköy Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Avcılar Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Bağcılar Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri, Bahçelievler Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Bakırköy Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Başakşehir Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Bayrampaşa Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri, Beşiktaş Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Beylikdüzü Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Beyoğlu Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Büyükçekmece Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Esenler Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri, Eyüp Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Fatih Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Güngören Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Kağıthane Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Küçükçekmece Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Sarıyer Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Şişli Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri , Zeytinburnu Mehter Takımı Sünnet Tahtı Yeniçeri