Sünnet Tahtı Kiralama

SÜNNET TAHTI KİRALAMA VE YENİÇERİ

Sünnet tahtı ve yeniçerilerimiz ile sünnet düğünleri artık çok daha renkli ve güzel oluyor.. Son yılların en çok beğenilen Osmanlı sünnet düğünü modeli sünnet tahtı ve Osmanlı askerleri ile tarafımızdan karşılanmaktadır. İstanbul da uygun fiyatlara sünnet tahtı kiralama hizmeti sağlamaktadır. Sünnet organizasyonları için uygun fiyatlara sünnet tahtı kiralama hizmetlerimiz devam ediyor. Mehter takımımız yeniçerilerimiz ve sünnet tahtımız ile  özel günlerinize coşku katıyoruz...sizlerde misafirlerinize unutulmaz bir sünnet merasimi yaşatmak için yıllardır bu sektörde hizmet veren tecrübesinden emin olduğunuz bir organizasyon şirketi ile çalışın.


SÜNNET TAHTI KİRALAMA

SÜNNET DÜĞÜNLERİNİZ İÇİN İSTANBUL'DA SÜNNET TAHTI VE SÜNNET KOLTUĞU KİRALAMA HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR.

  


İstanbul'da Muhteşem Sünnet Organizasyonları

Çocuğunuzun Sünnet Düğününde Osmanlı Kültürünü Yaşamak, Misafirlerinize görsel şölen sunmak, Çoçuğunuzun Anlatacak Anıları Olmasını İstiyorsanız İstanbul mehteran takımı tecrübesi ile Tüm TÜRKİYE' de hizmetinizde. Sünnet Düğünü Mehter Kiralama İçin Lütfen Bizden Detaylı Bilgi Alınız.  Sünnet Olmak İslamiyetin Şiarlarındandır.Tarihi 1400 Yıl Öncesine Uzanan Sünnet Olmayı ; Peygamber Efendimiz (sav.) Fıtrat Olan Beş Esastan Biri Olarak Biz Ümmetine Bildirmiştir. Sizde Bu Beş Esastan Biri Olan Sünneti Görsellik de Sınır Tanımamak Ve Akıllarda Kalmasını İstiyorsanız SÜNNET DÜĞÜNLERİ  olarak yanınızda Olalım.Kiralık Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Askerleri

Ebeveynlerin Biricik Oğullarının Sünnet Olmasını Birinci Mürüvvet Olarak Kabul Ettikleri Bugününüzü , Kur'anı Kerim Tilaveti , Mehteran Takımı , Yeniçeri, Sünnet Tahtı Kiralama , Ezgi ve İlahi Sanatçılarının En Sevilen Eserleri Ve Sunucumuzun Neşeli Ve Sıcak Sunumuyla Renkledirmek İsterseniz Bize Ulaşabilirsiniz. "Sünnet Düğünleri" olarak Tüm Sünnet Organızasyonu, Sünnet Tahtı Kiralama , Yeniçeri Ve Mehter Takımı İle Hizmetinizdeyiz. Bize ulaşın.


Sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler

Erkek çocukları sünnet kelimesini duydukları zaman içlerini muhakkak bir korku salmaktadır. Genelde kendi yaşıtlarındaki okul arkadaşları veya mahalledeki arkadaşları erkek çocuğunu bazı deyimlerle korkutarak onun sünnet algısını değiştirmektedirler. Diğer çocuklarda elbette ki bunu bilinçli bir şekilde yapmazlar ama diğer çocuk bu durumdan pek de memnun kalmaz. Erkek çocuğuna ailesi tarafından sünnet olacaksın yakında denildiği zamanda çocuğun içine bir ürperme salmaktadır. 

Bu durumda ailelerin eğer durumları varsa sünnet düğünü yaparak bu durumu daha eğlenceli hale getirmeye başlarlar. Çocuklarda bunun bir eğlenceye dönüşmesini fırsat bilerek daha heyecanlı olurlar ve içindeki korkuyu yenmeye çalışırlar. Çünkü bu düğünde asla yalnız olmayacak ve muhakkak arkadaşları, aile dostları yanında olacaktır.


Aileler de çocuklarındaki bu sünnet olma korkusunu yenmek adına bir sünnet düğününde neler olmasını istiyorlarsa bunları düşünerek bir organizasyon şirketiyle anlaşmalıdırlar. Sünnet düğünlerinde en çok çocukların eğlencesi düşünülmeli ve onların iyilik halleri göz önüne alınarak bazı düzenlemeler hazırlanmalıdır.

 

Örneğin sünnet tahtı ve yeniçeriler çoğu sünnet düğününde gerek yokmuş gibi gözükür ama aslında çocuklar çok eğlenirler. Sünnet tahtı ve yeniçeriler sayesinde sünnet çocuğu daha aktif ve göz önünde olmaktadır. Sünnet tahtı ve yeniçeriler sayesinde kendini hem özel hisseder hem de diğer çocuklarında düğünde gözdesi haline gelir. Sünnet tahtı ve yeniçeriler hakkında ayrıntılı bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.

En Özel Sünnet Tahtları İçin Bize Ulaşın.

Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları  

Sünnet tahtı kiralama fiyatları oldukça ekonomiktir. Genel olarak tercih edilen birçok uygulamada olduğu gibi bu ürünlerde de satın almak istediğinizde biraz yüksek fiyatlarla karşılaşmanız söz konusudur. Ancak tek kullanımlık olarak tercih edeceğiniz sünnet tahtlarını kiralamanız yeterlidir. Paket şeklinde bir sünnet organizasyonu planlamanız gerektiğinde Yeniçeri askerleri eşliğinde kiralama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 Genelde şehzade konseptinin tercih edildiği sünnet düğünleri günümüzde daha modern  bir konseptte düzenlenmektedir. Özellikle taht olarak tercih edilen taşıma alanlarında değişik etkinlikler söz konusu olmaktadır. Yeniçeri askerleri ve çocuğu sünnet tahtında taşımak son derece uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

 Sünnet tahtlarını farklı renklerde sipariş edebilirsiniz. Son derece önemli olan bu etkinliklerin ön plana çıktığı seçeneklerle farklı alternatifler bulabilirsiniz. Bilgi almak ve iletişime geçmek istediğinizde hemen bize ulaşın. 

Sünnet Organizasyonu

 Genelde birkaç saatlik uygulamalar arasında olduğundan bu etkinlik en ekonomik etkinlikler arasındadır. Ortalama 1500 TL civarında olan organizasyonlar belirli fiyatlarla yapılmaktadır.  Sünnet tahtı kiralama ve sonrasında yapılan birkaç eğlenceli etkinlik uygun fiyatlarla yerinizde gerçekleşmektedir. Temel bir pakette genelde şu uygulamalar gerçekleşmektedir.

 

-      Sünnet tahtı ve yeniçeri askerleri

-      Balon süslemeleri

-      Palyaço hizmetleri

-      Yüz boyama

-      Sosis balon dağıtımları

-      Oyun ve yarışmalar

-      Zincir balon süsleme

-      Konfeti ve balon

-      Karşılama hostesi

-      Lokum ve kolonya ikramı

 

Osmanlı konseptine uygun olan birçok sünnet tahtının kullanılmasını sağlayan işlemlerle mekanları anında düğün şölenine çevirmek mümkün olacaktır. Fiyat açısından da oldukça ekonomik olan sünnet tahtı kiralaması için ekibimizin desteğini alabilirsiniz.

 

Etkinliklerinizi en iyi şekilde planlamanızı sağlayan çalışmalarımızla organizasyonları hem ekonomik hem de pratik olarak planlamak mümkün olacaktır. Çözüm odaklı bir hizmet almak istediğinizde uzmanlarımız size profesyonel destek verecektir. Bilgi almak ve iletişim kurmak istediğinizde ekibimizin yardımını bulabilirsiniz.

Sünnet Gecesi Organizasyonu Süslemeleri

 Sünnet tahtı kiralama fiyatları konusunda bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Ancak önemli olan mekanın daha şık görünmesi için tahta uygun bir süslemenin hazırlanmasıdır. Bu tür süslemelerin gerçekleşmesini sağlayacak balonlar, tüller ve flexi baskılar da kullanabilirsiniz. Özel bir şekilde tercih edeceğiniz ve organizasyonunuzu başarıyla sonuçlandırmanızı sağlayan ekibimiz, mekana özel süsleme yapmaktadır. Tahtın çevresinde konsept renklerinize uygun süslemeler yapabilirsiniz. Bu şekilde kullanacağınız çok sayıda stili de ortaya çıkarmanız mümkün olacaktır. Sünnet tahtı paketlerinde genelde şu ürünler oluyor:

 

-      Sünnet koltuğu

-      2 puf

-      Sünnet tepsisi

-      Sehpa

-      Tül ve çiçekler

-      Balonlar

-      Cibinlik demiri

-      Sünnet tepsisi

-      Gelin yolu

 

Hint konseptli ya da kalpli gibi çok sayıda değişik modeli de bulunan tahtlarda genelde tek kişi oturuyor. Diğer kişiler için minder ya da puf kullanılmaktadır.

 Sünnet Düğünü Eğlenceleri

 Sünnet organizasyonu için kullanacağınız eğlenceler son derece dikkat çekicidir. Çocuk davetlilere hitap eden bu etkinlikler yüz boyama, sosis balonlar, palyaço organizasyonları ve mehter takımı çocukların sıkça tercih ettiği etkinlikler arasındadır. Farklı organizasyon seçeneklerinden yararlanmak istediğinizde ekibimiz size özel bir paket hazırlayarak bilgi verecektir.

 Bununla birlikte dansöz, zenne gibi birçok sünnet etkinliği tamamlayıcısı da bulunmaktadır. Özellikle  tercih edilen ve memnun edici sonuçlar alınmasını sağlayan uygulamalarla düğün etkinliğini en iyi şekilde planlayıp kontrol edebilirsiniz. Organizasyon için tercih edeceğiniz uygulamalar farklı etkinlikler planlamak istediğinizde her zaman size destek olacaktır.

 Ekonomik ve özel olarak tercih edeceğiniz çok sayıda uygulama için uzmanlarımızdan yararlanmanız mümkün olacaktır.

İstanbul Sünnet Organizasyonu Fiyatları 

Sünnet tahtı ve eğlenceli etkinliklerin dahil olduğu sünnet organizasyonu fiyatları aslında çok ekonomiktir. Çünkü birçok ürünün kullanıldığı ve ihtiyaç halinde mobil ekipler şeklinde dahil edilen organizasyonlar için 400 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet verebilirsiniz. Özellikle tercih edeceğiniz çok sayıda etkinliğin söz konusu olduğu durumlarda uygun fiyat koşullarından yararlanabilirsiniz.

 

Farklı organizasyon ve etkinlik süreçlerinin söz konusu olduğu durumlarda farklı konseptteki çalışmalara hayat verebilirsiniz. Sünnet gecesi organizasyonu konusunda her şey dahil hizmet almak istediğinizde memnun kalacağınız sonuçlar bulacaksınız. Eviniz, dükkanınız, kiralık olan mekanlarınız gibi her alanı sünnet düğünü mekanına çevirebilirsiniz. Hem fiyat açısından hem de eksiksiz uygulamalar açısından önemli olan bu etkinlikler için en iyi çözümleri bulabilirsiniz.