YORUM YAZIN1-5 ARASI DERECE VERİN

    
GÖNDER

 
Sünnet tahtı kiralamak, törene ayrı bir hava kattı. Sünnet Düğünleri.com'un sunduğu farklı sünnet tahtı modelleri arasından seçim yapabildik ve oğlum için en uygun olanı seçtik. Teşekkürler Sünnet Düğünleri.com
DERECE 
Tahtları Çok Güzel

Yazan : Kader
Tarih : 13-04-2024
 
Oğlumun sünnet töreni için Sünnet Düğünleri.com'dan sünnet tahtı kiraladık ve çok memnun kaldık. Taht çok güzel ve gösterişliydi. Oğlum da çok beğendi. Sünnet Düğünleri.com ekibine de gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.
DERECE 
Sünnet Tahtı Kiraladık

Yazan : Fatih Kısa
Tarih : 13-04-2024
 
Sünnet Organizasyonu için Sünnet Düğünleri.com'u tercih ederek en doğru kararı vermişiz. Her şey kusursuzdu. Mekan süslemelerinden ikramlara, animasyondan semazen gösterisine kadar her şey çok güzeldi.
DERECE 
Teşekkür Ederim

Yazan : Ahmet Karaman
Tarih : 13-04-2024
 
Oğlum Murat'ın sünnet organizasyonu için Sünnet Düğünleri.com ile organize ettik ve her şey mükemmeldi! Ekip çok profesyonel ve ilgiliydi. Her detayla titizlikle ilgilendiler ve bize unutulmaz bir gün yaşattılar.
DERECE 
Sünnet Organizasyonu

Yazan : Melek Candan
Tarih : 13-04-2024
 
oğlumun sünnet düğününde harikalar yaratan asır organizasyon ekibine çok teşekkür ederim.
DERECE 
teşekkür ederim

Yazan : Merve Çaylı
Tarih : 21-03-2019
 
Asır Organizasyon tartışmasız Sünent düğünü organizasyonlarında 1 numaradır.
DERECE 
Yılların verdiği tecrübe ile gönül rahatlığı ile ASIR ORGANİZASYON u tercih edebilirsiniz. İlgili ve alanında uzman ekip ile sünnet düğünlerinizde bizlere çeşitli seçenekler sundu. Hem çocuklarımız eğlendi hemde biz. Teşekkür ediyorum...

Yazan : Hasan Göğebakan
Tarih : 20-03-2019

SAYFALAR 

1 |