Sünnet Organizasyon Fiyatları

2024 Sezonu Sünnet Organizasyon Fiyatları

Sünnet organizasyon fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle dikkat çekmektedir.

8.500 TL’den başlayan sünnet organizasyon fiyatları içeriğindeki detaylara göre değişmekte.

Son derece ekonomik ve uygun olan bu paket programların başarıyla sonuçlanması için elimizden geleni yapmaktayız.

Sünnet organizasyon paket içeriklerimizi aşağıda size sunuyoruz detaylı bir şekilde inceleyip sizler için hazırladığımız videoları da izlerseniz nasıl bir program yapacağınıza karar verebilirisiz.

sünnet düğünü için konsept kiralama

Sünnet Konsept ve İçerik Planlaması Yapmaktayız.

Bir sünnet düğününde en önemli unsur kesinlikle Sünnet çocuğunun oturacağı yerdir. Çünkü tüm fotoğraflar bu alanda çekilecektir. Sünnet konsepti adını verdiğimiz bu alanı belirlerken mutlaka mekanın neresine kurulacağını ve ölçülerinin uyup uymayacağını bizimle paylaşın.

Birden fazla sünnet konseptimiz bulunmaktadır. Sünnet konsepti seçerken renk ve ölçülerini dikkate almanızı öneriyoruz. Sünnet düğünü yapılacak mekan beyaz ise ona uygun beyaz sünnet köşesi kurulmalı bu çok önemli çünkü beyaz bir mekana kırmızı konulursa çok uygun olmayacaktır.

Sünnet organizasyon içeriğini birlikte planlıyoruz. Konseptinize uygun seçenekler bulunmaktadır tabi burada bütçenizde önem arz etmektedir. 8.500 TL olan paket ile 40.000 TL olan sünnet paketi elbette aynı olmayacaktır.

mehteran ekibi fiyat

Sünnet Mekanı Süslemeleri

Mekan süslemesi konusunda uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere hizmet vermekteyiz. Sünnet mekanı süslemeleri için birlikte mekanın fotoğraflarına bakarak karar veriyoruz. Öncelikli olarak sünnet düğünü için hangi renk bir süsleme yapılacak ona karar veriyoruz sonrasında ise tüm ekipmanları ve süsleme malzemelerini bu doğrultuda seçiyoruz.

Sünnet mekanı süslemesi için neler yapıyoruz

Mekanı komple giriş kapısı ve içeri kısımları balonlarla süslüyoruz. Sandalyelerin arkasına mekana ve balon rengine uygun tül bağlamaları yapıyoruz. Masalara, supla şamdan ve yine konspete uygun çiçek süslemeleri yapmaktayız. 

Giriş yoluna özel tasarım yürüyüş yolu malzemeleri ve yine onlara da çicek ve balon süsleme yapmaktayız. Bununla birlikte en önemli olan yeri yani sünnet çocuğunun oturacağı yeri de yine konsepte uygun seçeneklerle hazırlamaktayız.

sünnet tahtı ve yeniçeri

Sünnet Organizasyonu Nasıl Olur?

İşte bir sünnet organizasyonunun genel olarak nasıl planlanabileceğine dair işinize yarayacak rehber:

Tarih Belirleme : İlk önce aile içinde konuştuktan sonra akraba ve dostlarınıza da uygun olacak bir tarih belirlemeniz gerecek. Tabi bu tarihi en az 3 hatta 6 ay önceden belirlemeniz gerekiyor. İstanbul'da düğün mekanları çabuk doluyor.

Davet Listesi Oluşturma : Sünnet törenine kimlerin katılacağını belirleyin. Aile üyeleri, yakın dostlar, komşular ve diğer topluluk üyeleri genellikle davet edilir. Bu listeyi hazırlarken çok dikkat etmeniz gerekmekte özellikle yemekli bir sünnet düğünü yapacaksanız mutlaka arayıp katılıp katılamayacağını düğün haftasının ilk günü sorun.

Mekân Seçimi : Sünnet organizasyonu için uygun bir mekân seçin. Bu, genellikle düğün salonu, kır mekanı, cafe veya restoranda gerçekleştirilir. Mekan sizlere ne hizmetler sağlıyor maddeler halinde mutlaka bir ön bilgi yazısı alın. Mekanı seçerken otopark, mescit, çocuk oyun alanı varmı bakın. Özellikle dışarıdan organizasyon kabul ediyor mu sorun.

Dekorasyon : Sünnet mekanının geniş açıdan videosunu çekin bu ilerde süsleme planlaması için lazım olacak. Organizasyon için bizi aradığınızda sizden bu video yu bize yollamanızı isteyeceğiz. Giriş kapısından sahneye kadar olan bölümü anlaşılır bir şekilde mutlaka çekin.

Yeme-İçme Planı : Konuklara sunulacak yemek ve içecekleri belirleyin. Genellikle bir sünnet töreninde, misafirlere ikramlık yiyecekler ve içecekler sunulur. Bunlar bazen etli pilav bazen tavuklu pilav bazende çok daha fazlası oluyor. Özel olarak bir yemek organize edilebilir veya dışarıdan catering hizmeti eğer mekan izin veriyorsa bizden alınabilir.

Eğlence ve Etkinlikler : Sünnet organizasyonunda genellikle çocuklar için eğlenceli etkinlikler düzenlenir. Bu, palyaço, sihirbaz, hacivat karagöz, tahta bacak, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, nasrettin hoca ve mekanın büyüklüğüne göre daha bir çok seçenek sizlere sunmaktayız.

Fotoğraf ve Video Çekimi : Özel bir anı olarak sünnet organizasyonunun fotoğraf ve videolarını çekmek önemlidir. Profesyonel bir fotoğrafçı veya kameraman bizden kiralayabilirsiniz.

Misafirlerin Karşılanması ve Uğurlanması : Misafirlerin sıcak bir şekilde karşılanması ve uğurlanması organizasyonunun önemli bir parçasıdır. Misafirlerinizin rahat etmesi onların konforu için mekan içinde anlaşmamız durumunda gerekli düzenlemeleri yapabiliriz.

Sünnet organizasyonu, çocuğun yaşına, aile geleneğine ve bütçeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak temel olarak, bu adımlar organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için genel bir rehber sağlar.

sünnet organizasyon fiyatları

Yeniçeri Konsepti Sünnet Düğünü

Sünnet organizasyonu için en sık tercih edilen konseptlerden biri yeniçeri konseptidir. Mehter müziği eşliğinde çocuğunuz sünnet yapılan alana tahtla taşınarak getirilecek. Çoşkulu alkışların olduğu bu sünnet girişi oldukça popülerdir.

Özellikle Osmanlı teması ve şehzade formatını isteyenler bu konseptleri sık sık kullanmaktayız. 

Değişik uygulamaların söz konusu olduğu bu programlarda aradığınız güven ve samimiyeti ekibimizle bulabilirsiniz.

%100 müşteri odaklı bir hizmet sunan kadromuz sünnet etkinliklerinde mehter takımı gibi birçok ekstra konuda da yardımcı olacaktır.

sünnet düğünü pamuk şeker kiralama

Sünnet Düğünü Konseptleri 

Sünnet tahtı ve yeniçeri temalarının tercih edildiği bu organizasyonlarda semazen gösterileri de eklenebilmektedir. 

Çocukları aynı anda sünnet eden aileler söz konusu olduğunda bu tür organizasyonlar daha büyük niteliğe ulaşabilmektedir. 

İslami temalı bir konsept oluşturmak için bu tür ekstraları paketinize ekleyebilirsiniz. 

Bir diğer seçenek olan klasik düğünlerde de çocuk taht üzerinde taşınır ve sonrasında hediyelikler verilerek ikramların gerçekleştirilmesi sağlanır. 

Sonrasında da iyi bir organizasyon sürecinin gerçekleşmesi söz konusu olur. 

Sünnet düğünü organizasyonu konusunda daha profesyonel bir çözüm bulmak istediğinizde de ekibimizin yardımından yararlanabilirsiniz. 

Şık ve özel kombinler oluşturmak istediğinizde değişik temaları bir arada kullanarak düğün temasını belirleyebilirsiniz. 

sünnet organizasyon fiyatları

SÜNNET ORGANİZASYONU PAKETLERİ

Sünnet Organizasyonu 2024 Yaz Sezonu Organizasyon Paketleri (Fiyatlarımız Mekan Hariçtir) Fiyatlarımız sadece İstanbul için geçerlidir. 

Ekonomik fiyatlara sünnet organizasyonları düzenlemekteyiz. 

İsterseniz sizlere özel uygun fiyatlı hazırlamış olduğumuz sünnet paketlerinden satın alabilirsiniz. 

sünnet organizasyon paketleri

En Eğlenceli Sünnet Organizasyon İçerikleri

Tiyatro gösterisi, palyaço, sıra gecesi ekibi, mehter takımı, folklor gösterisi gibi aktivitelerle bu özel gününüzü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. 

Çocuğunuzun mutluluğu ve konuklarınızın en iyi şekilde ağırlanması; ancak profesyonel bir sünnet düğünü organizasyonu ile mümkün olabilir. 

İstanbul Sünnet Düğünleri olarak yılların verdiği deneyim ve yüksek müşteri memnuniyeti oranları ile sektöre öncülük ediyoruz.

sünnet düğünü paket fiyatları

Her Şey Dahil Sünnet Düğün Organizasyonu Paket Fiyatları

İlahi grubu, tiyatro ekibi, mehter takımı, yeniçeri askeri ve semazen gösterisi gibi ek talepleriniz fiyata etki etmektedir. 

Fakat her bütçeye uygun sünnet düğünü paketlerimiz bulunmaktadır. 

Standart her şey dahil sünnet paketlerimizi tercih edebileceğiniz gibi; daha özel etkinlik tercihinde bulunabileceğiniz paketlerimiz de mevcuttur.

sünnet organizasyonu kampanyaları

Sünnet Organizasyon Fiyatları ile İlgili Google'da Sık Sorulan Sorular

Sünnet organizasyonu fiyatları ne kadar?

Sünnet organizasyonu fiyatları, organizasyonun kapsamına, mekana, davetli sayısına ve ek hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. İstanbul'da ortalama sünnet organizasyonu fiyatları şu şekildedir:

Yemekli sünnet düğünü: 50.000 TL - 200.000 TL

Yemeksiz sünnet düğünü: 30.000 TL - 100.000 TL

Sade sünnet: 10.000 TL - 50.000 TL


En uygun fiyatlı sünnet organizasyonunu nasıl yapabilirim?

En uygun fiyatlı sünnet organizasyonunu yapmak için şunları yapabilirsiniz:

Organizasyon kapsamını sınırlandırın.

Daha az davetli bulundurun.

Evinizin önünde sokakta organizasyon yapın.

Ek hizmetlerden vazgeçin.

Erken rezervasyon yaptırın.


Sünnet organizasyonu firmaları nasıl bulunur?

Sünnet organizasyonu firmalarını şu şekilde bulabilirsiniz:

Google'da arama yapabilirsiniz.

Sünnet organizasyonu platformlarını kullanabilirsiniz.

Düğün ve organizasyon fuarlarına katılabilirsiniz.

Arkadaşlarınızdan ve ailenizden tavsiye alabilirsiniz.


Sünnet organizasyonu öncesi nelere dikkat edilmeli?

Sünnet organizasyonu öncesi şunlara dikkat etmelisiniz:

Bütçenizi belirleyin.

Organizasyon kapsamını belirleyin.

Mekan seçin.

Davetli listesini hazırlayın.

Sünnet organizasyonu firmasıyla sözleşme imzalayın.

Organizasyon detaylarını planlayın.

Sünnet organizasyonu ile ilgili daha fazla bilgi almak için:

İletişim : 0553 241 40 67

#sünnet #sünnetdüğünü #sünnetorganizasyonu #fiyatlar #istanbul

Sünnet Organizasyon Fiyatları Videoları


 • Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Lider Firma Sünnet Düğünleri.com Sizlere En Güzel Sünnet Etkinliklerini Sunmaktadır.


 • Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Pamuk Şeker Arabası Kiralama Hizmeti Sağlamaktayız.


 • Sünnet düğünlerinde muhteşem danslarıyla zeybek ekibi kiralama hizmeti özellikle tavsiye ediyoruz.


 • Sünnet Kınası Organizasyonu Şirketimizde Sizlerde Unutulmaz Sünnet Kınası Hizmeti Alabilirsiniz. Sünnet Kınası Paketleri İçin Arayınız.


 • İstanbul Sünnet Organizasyonu Firması Asır Organizasyon Kaliteli Organizasyonları Sunmaktadır.


 • Mehter Takımı Coşkusu ile Sünnet Organizasyonlarında Size ve Misafirlerinize Unutulmaz Anlar Yaşatıyor.


 • Sünnet Kampanyası-4
  Sünnet Kampanyası-4

 • Sünnet Kampanyası-5
  Sünnet Kampanyası-5

 • Sünnet Kampanyası-6
  Sünnet Kampanyası-6

 • Sünnet Kampanyası-7
  Sünnet Kampanyası-7

 • İslami Sünnet Kampanyası-1
  İslami Sünnet Kampanyası-1

 • İslami Sünnet Kampanyası-2
  İslami Sünnet Kampanyası-2


 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Pamuk Şeker Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Düğünü Masa Sandalye Süsleme

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Palyaço Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Kiralık palyaço

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Koltuğu Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Masa Sandalye Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Düğünü Süslemeleri

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Koltuğu Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Mehter Takımı Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Kiralık Sünnet Koltuğu

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Özel Sünnet Köşesi Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Taht Yeniçeri Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Gümüş Taht Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Organizasyon Şirketi

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Pamuk Şeker Kiralama Firması

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sihirbaz Kiralama Firması

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Tahtı

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Semazen Ekibi Kiralama

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Koltuğu Kiralama Firması

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Organizasyon Şirketi

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Düğünü Balon Süsleme

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Tahtı Kiralama Servisi

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Mevlütlü Sünnet Organizasyonu

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Organizasyon İstanbul

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Diriliş Konsept Sünnet Organizasyonu

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Pendik Sünnet Organizasyon

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Organizasyon Pendik

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Balon Süsleme Firması

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Gümüş Taht Kiralama Şirketi

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Sünnet Tahtı Kiralama Pendik

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Mehter Takımı Kiralama Firması

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Kiralık Sünnet Koltuğu Firması

 • Sünnet Organizasyon Fiyatları
  Kiralık Mehter Takımı Firması

KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ

Mavi Körüklü Taht Kiralama

Resimde görmüş olduğunuz mavi körüklü koltuk sünnet tahtımızı nakliye kurulum dahil sizlere İstanbul içinde ulaştırıyoruz.
Herşey Dahil
5000 TL

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Pamuk Şekeri Arabası: Tahta çıtalar ile birlikte pamuk şekeri makinesinde üretilen pamuk şekeri dağıtıyoruz.
Herşey Dahil
4500 TL

Kokteyl Masası Kiralama

Organizasyonlar için uygun fiyata nakliye kurulum dahil kokteyl bistro masaları için bize ulaşınız. İstanbul içinde her yere getiriyoruz.
Herşey Dahil
4000 TL

Sünnet Koltuğu Kiralama

Sünnet düğün organizasyonları için çeşit çeşit ve renk renk sünnet tahtı ve sünnet koltuklarımızdan kiralayabilirsiniz.
Herşey Dahil
5000 TL

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası (Popcorn): Mısırlar en taze haliyle patlatılıp sıcak olarak servis edilir. Bu servis özel popcorn kutularıyla dağıtılır.
Herşey Dahil
4500 TL

Taht Yeniçeri Ekibi Kiralama

Taht ve yeniçeri ekibi kiralama hizmetimiz İstanbul için geçerli olup sünnet organizasyonlarında giriş seranomisi için uygulanmaktadır.
Herşey Dahil
8000 TL