Sokak Saticilari


SOKAK SATICILARI


Sokak Satıcıları - Pamuk Şeker-Patlamış Mısır- Osmanlı macunu- 

Patlamış mısır arabası- Popcorn Kiralamak etkinliklerinize güzellik katmak için arayınız. Etkinliklerinize farklılık katacak olan sokak satıcılarımız Osmanlı sokaklarını aratmayacak güzellikte sizlere sunuluyor.. Her birisi ayrı Osmanlı Kostümlü elemanlarımızla çocuklarımıza ve davetinize katılan misafirlerinize farkındalık hissettirebilirsiniz..

        

Pamuk şekerci ve pamuk şeker arabası kiralamak isterseniz bize ulaşınız.. Hijyenik kostümlü elemanımızla birlikte sınırsız yada sizin belirleyeceğiniz sayıda pamuk şekeri dağıtımı yapılmakta olup pamuk şekerci kiralama ve kostümlü dağıtıcı elemanı fiyatı etkinlik yapılacak yerin uzaklığına ve kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir..
Osmanlı macunu ve Maraş Dondurmacısı Kiralamak için Bizi arayınız.. Osmanlının değişmeyen lezzetlerinden olan Osmanlı macunu sizlere yine etkinliklerinizde Osmanlıyı hatırlatacak olup misafirleriniz özellikle çocuklar özenle çeşitli meyvelerden hazırlanmış olan Osmanlı macunu yediklerinde farklı bir lezzet hissedecekler..


Osmanlı macuncusu arkadaşımız kostüm olarak Osmanlıyı hatırlatacak ve Osmanlı macunu tepsisi ve özel sarma çubukları ile tıpkı bir sanat icra eder gibi macunu çubuklara saracaktır.. Osmanlı Macunu kiralama fiyatı gidilecek yerin uzaklığına ve kişi sayısına göre değişiklik gösterecektir.


   

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında etkinliklerinize Maraş dondurmacısı kiralayarak çocuklara misafirlerinize serinlik hissettirebilirsiniz.. Hem görsellik anlamında hem de lezzet anlamında dondurmacı kiralamak etkinliğinize güzellik katacaktır. Dondurmacı kiralama fiyatı gidilecek yere ve kişi sayısına göre değişiklik göstermekte olup en az  200 kişilik organizasyonlara dondurmacı kiralama hizmeti sunabilmekteyiz..
 

Ramazan Etkinlikleri- Fuar- Gezi-Piknik-Sünnet Düğünü-Kır Düğünü- Okul mezuniyet Töreni- gibi tüm etkinliklerinizde Pamuk Şeker, Patlamış Mısır -Osmanlı Macunu, Maraş Dondurması, Kahveci Güzeli ve daha fazlası ile hizmetinizdeyiz..Patlamış mısır, pamuk şeker, Osmanlı macunu, lokma, Maraş dondurması, Osmanlı şerbeti ürünlerimizin tamamı, hijyen koşulları gözetilerek işinde uzman elemanlarımızca üretilir. Açılışlarınız için satıcı kiralama seçeneklerini sunuyoruz sizlere. Sokak Satıcıları Kiralama, Sokak Satıcısı, Sokak Satıcısı Eleman Kiralama Pamuk Şeker, Osmanlı Macunu, Popcorn, Nostalji Şeker, Şerbetçi, Süt ve Közde Mısır, Fresh Mısır, Kestane, Kağıt Helva, Süt Salep, Vefa Bozacısı, Maraş Dondurma.

Meşhur Osmanlı Şırası vs. organizasyon, oyun grupları, macun, Şişme Oyun Grupları, Ses ve Işık Sitemleri, Gösteri Ekipmanları, Havai Fişek, Sokak Satıcıları, Balon Süsleme, fresh mısır, pamuk helva, mısır, Osmanlı macunu, sahne organizasyon, festival organizasyon, popcorn, davet, açılış, üniversite şenlikleri Osmanlı Macunu kiralama, Maraş Dondurması Kiralama, pamuk şekeri, patlamış mısırcı, popcorn, Osmanlı şerbeti, Maraş dondurması, salepçi ile sizlerleyiz  pamuk şekeri, patlamış mısır, popcorn, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, Maraş dondurması, salepçi, bozacı, elma şekeri, sokak satıcıları, animasyon yiyecekleri, panayır yiyecekleri  Patlamış Mısır Arabaları İle Özel Günlerinize Katmaya Devam Ediyoruz. 

Popcorn Arabalarımızı Kiralama Fiyatlarımız İçin Bizden Bilgi Alın. Popcorn Arabalarımızı Sünnet Düğünlerinde Çocuklara İkram Edebilirsiniz. Ramazan Etkinlik Programlarınızı, Patlamış Mısır Arabası, Popcorn Arabası, Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbeti Ve Maraş Dondurması İle Farklılaştırabilirsiniz... Özel Davetlerinizde Misafirlerinize Sunabileceğiniz Soğuk Bir Osmanlı Şerbetine Ne Dersiniz? Sıcak Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Maraş Dondurması Dondurmacısı için Bizi Arayın Bilgi Alın. Çocuklar İçin Birbirinden Farklı Renklerde Yaptığımız Pamuk Şekerleri İçin de Bizi Arayabilirsiniz. Osmanlıdan gelen Otantik Tatlardan Biri Olan Osmanlı Macunu İle Sizde Sünnet Organizasyonu, Festival Ve Piknik Programlarınızda Misafirlerinize sunabilirsiniz.


Sokak Saticilari Videoları


 • Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Lider Firma Sünnet Düğünleri.com Sizlere En Güzel Sünnet Etkinliklerini Sunmaktadır.


 • Mehter Takımıyla Muhteşem Sünnet Girişi. İstanbul Genelinde Sünnet Düğünleri İçin Kiralık Mehter Takımı Hizmeti Vermekteyiz.


 • Sünnet düğünü için mehter takımı kiralamak isterseniz bize ulaşınız. İstanbul da en güzel sünnet organizasyonlarında mehter takımı kiralama yapmaktayız.


 • Sünnet Düğünü Organizasyonlarında Pamuk Şeker Arabası Kiralama Hizmeti Sağlamaktayız.


 • Sünnet düğünlerinde Osmanlı macunu dağıtımı yapmaktayız. Sünnet Düğün Organizasyon İçeriklerimizi mutlaka incelemelisiniz.


 • Sünnet Kınası Organizasyonu Şirketimizde Sizlerde Unutulmaz Sünnet Kınası Hizmeti Alabilirsiniz. Sünnet Kınası Paketleri İçin Arayınız.


 • Sünnet Kampanyası-4
  Sünnet Kampanyası-4

 • Sünnet Kampanyası-5
  Sünnet Kampanyası-5

 • Sünnet Kampanyası-6
  Sünnet Kampanyası-6

 • Sünnet Kampanyası-7
  Sünnet Kampanyası-7

 • İslami Sünnet Kampanyası-1
  İslami Sünnet Kampanyası-1

 • İslami Sünnet Kampanyası-2
  İslami Sünnet Kampanyası-2


KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ

Mavi Körüklü Taht Kiralama

Resimde görmüş olduğunuz mavi körüklü koltuk sünnet tahtımızı nakliye kurulum dahil sizlere İstanbul içinde ulaştırıyoruz.
Herşey Dahil
2500 TL

Pamuk Şeker Arabası Kiralama

Pamuk Şekeri Arabası: Tahta çıtalar ile birlikte pamuk şekeri makinesinde üretilen pamuk şekeri dağıtıyoruz.
Herşey Dahil
2000 TL

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası (Popcorn): Mısırlar en taze haliyle patlatılıp sıcak olarak servis edilir. Bu servis özel popcorn kutularıyla dağıtılır.
Herşey Dahil
3000 TL

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama : Kostümlü şerbetçi tarafından özel olarak hazırlanır ve şerbet güğümü ile birlikte sunum yapılır.
Herşey Dahil
2500 TL

Maraş Dondurmacısı Kiralama

Maraş dondurmacısı kiralama hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçtikten sonra organizasyona dondurma arabası..
Herşey Dahil
4000 TL

Pamuk Şeker Kiralama Firması

Pamuk Şeker Kiralama Hizmetleri için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Etkinliklerinizde Pamuk şeker kiralama hizmeti sağlıyoruz.
Herşey Dahil
2000 TL