Sokak Saticilari


SOKAK SATICILARI


Sokak Satıcıları - Pamuk Şeker-Patlamış Mısır- Osmanlı macunu- 

Patlamış mısır arabası- Pop Corn Kiralamak etkinliklerinize güzellik katmak için arayınız. Etkinliklerinize farklılık katacak olan sokak satıcılarımız osmanlı sokaklarını aratmayacak güzellikte sizlere sunuluyor.. Her birisi ayrı Osmanlı Kostümlü elemanlarımızla çocuklarımıza ve davetinize katılan misafirlerinize farkındalık hissettirebilirsiniz..

        

Pamuk şekerci ve pamuk şeker arabası kiralamak isterseniz bize ulaşınız.. Hijyenik kostümlü elemanımızla birlikte sınırsız yada sizin belirleyeceğiniz sayıda pamuk şekeri dağıtımı yapılmakta olup pamuk şekerci kiralama ve kostümlü dağıtıcı elemanı fiyatı etkinlik yapılacak yerin uzaklığına ve kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir..
Osmanlı macunu ve Maraş Dondurdurmacısı Kiralamak için Bizi arayınız.. Osmanlının değişmeyen lezzzetlerinden olan osmanlı macunu sizlere yine etkinliklerinizde osmanlıyı hatırlatacak olup misafirleriniz özellikle çocuklar özenle çeşitli meyvelerden hazırlanmış olan osmanlı macunu yediklerinde farklı bir lezzet hissedecekler..


Osmanlı macuncusu arkadaşımız kostüm olarak osmanlıyı hatırlatacak ve osmanlı macunu tepsisi ve özel sarma çubukları ile tıpkı bir sanat icraa eder gibi macunu çubuklara saracaktır.. Osmanlı Macunu kiralama fiyatı gidilecek yerin uzaklığına ve kişi sayısına göre değişiklik gösterecektir.


   

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında etkinliklerinize maraş dondurmacısı kiralayarak çocuklara misafirlerinize serinlik hissettirebilirsiniz.. Hem görsellik anlamında hemde lezzet anlamında dondurmacı kiralamak etkinliğinize güzellik katacaktır..Dondurmacı kiralama fiyatı gidilecek yere ve kişi sayısına göre değişiklik göstermekte olup en az  200 kişilik organizasyonlara dondurmacı kiralama hizmeti sunabilmekteyiz..
 

Ramazan Etkinlikleri- Fuar- Gezi-Piknik-Sünnet Düğünü-Kır Düğünü- Okul mezuniyet Töreni- gibi tüm etkinliklerinizde Pamuk Şeker, Patlamış Mısır -Osmanlı Macunu, Maraş Dondurması, Kahveci Güzeli ve daha fazlası ile hizmetinizdeyiz..Patlamış mısır, pamuk şeker, Osmanlı macunu, lokma, maraş dondurması, Osmanlı şerbeti ürünlerimizin tamamı, hijyen koşulları gözetilerek işinde uzman elemanlarımızca üretilir.Açılışlarınız için satıcı kiralama seçeneklerini sunuyoruz sizlere.Sokak Satıcıları Kiralama, Sokak Satıcısı, Sokak Satısıcı Eleman Kiralama Pamuk Şeker, Osmanlı Macunu, Popcorn, Nostalji Şeker, Şerbetçi, Süt ve Közde Mısır, Fresh Mısır, Kestane, Kağıt Helva, Süt Sahlep, Vefa Bozacısı, Maraş Dondurma.

Meşhur Osmanlı Şırası vs.organizasyon, oyun grupları, macun, Şişme Oyun Grupları, Ses ve Işık Sitemleri, Gösteri Ekipmanları, Havai Fişek, Sokak Satıcıları, Balon Süsleme, fresh mısır, pamuk helva, mısır, osmanlı macunu, sahne organizasyon, festival organizasyon, popcorn, davet, açılış, üniversite şenlikleriOsmanlı Macunu kiralama,Maraş Dondurması Kiralama,pamuk şekeri,patlamış mısırcı,popcorn,osmanlı şerbeti,maraş dondurması,salepçi ile sizlerleyiz  pamuk şekeri,patlamış mısır,popcorn,osmanlı macunu,osmanlı şerbeti,maraş dondurması,salepçi,bozacı,elma şekeri,sokak satıcıları,animasyon yiyecekleri,panayır yiyecekleri  Patlamış Mısır Arabaları İle Özel Günlerinize Katmaya Devam Ediyoruz. 

Popcorn Arabalarımızı Kiralama Fiyatlarımız İçin Bizden Bilgi Alın. Popcorn Arabalarımızı Sünnet Düğünlerinde Çocuklara İkram Edebilirsiniz.Ramazan Etkinlik Programlarınızı, Patlamış Mısır Arabası,Popcorn Arabası,Osmanlı Macunu,Osmanlı Şerbeti Ve Maraş Dondurması İle Farklılaştırabilirsiniz... Özel Davetlerinizde Misafirlerinize Sunabileceğiniz Soğuk Bir Osmanlı Şerbetine Ne Dersiniz? Sıcak Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Maraş Dondurması Dondumacısı için Bizi Arayın Bilgi Alın. Çocuklar İçin Birbirindan Farklı Renklerde Yaptığımız Pamuk Şekerleri İçin de Bizi Araybilirsiniz. Osmanlıdan gelen Otantik Tatlardan Biri Olan Osmanlı Macunu İle Sizde Sünnet Organizasyonu,Festival Ve Piknik Programlarınızda Misafirlerinize sunabilirsiniz.