Yemekli Sünnet Düğünü

Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu Sunan Firmamız Yemekli Sünnet Düğünü İçin A-dan Z-ye Tüm Malzeme ve Ekipleri ile İstanbul da yemekli sünnet organizasyonu düzenliyor. 

.

Dernek, Cafe, yada Evinizin Bahçesinde Sünnet Düğünü yapacaksınız fakat masa sandalye yemek ve organizasyon ihtiyacınız var bu nokta da firmamız size masa sandalye kiralama ve süsleme hizmeti veriyor. Bunun yanı sıra yine firmamız misafirlerinize ikram etmeyi düşündüğünüz yemekler konusunda da yardımcı olmaktadır.


Yemekli sünnet düğünü için Et menü yada tavuk menü veyahut Döner menüsü seçeneklerimiz bulunmaktadır. Seçeceğiniz her hangi bir yemekli sünnet düğünü menüsü ile misafirlerinize porselen pilav et ve patates kızartması şeklinde sunum yapıyoruz. Bununla birlikte ayrı bir tatlı tabağında 2 dilim baklava ikram ediyoruz. Garson hizmetinin yanı sıra mekanın süslenmesi ses sistemi organizasyon ve daha bir çok hizmetle İstanbul da yemekli sünnet düğünü yapıyoruz. İster bahçenizde isterseniz kır düğünü mekanında yemekli sünnet düğünü için gerekli tüm malzeme ve elemanlar mevcut olup sizlere unutulmaz akıllarda kalan yıllar sonra bile hatırlanan organizasyonlar sunuyoruz..

Sünnet Organizasyonları için de yine mevlitli yada eğlenceli sünnet organizasyonu paketlerimiz bulunmakta olup inceleyerek size uygun sünnet paketini seçebilirsiniz.Yemekli Sünnet Düğünü için Yemek Firması arıyorsanız mutlaka fiyat ve menülerimizi incelemelisiniz. Sünnet Yemek Organizasyon hizmetimizin yanı sıra masa kiralama, sandalye temini, ses sistemi kiralama, palyaço servisi, animasyon grubu, sünnet tahtı kiralama, balon süsleme hizmetlerimizde mevcuttur.