Arnavutköy Kokteyl Bistro Masası Kiralama

Arnavutköy Kokteyl Bistro  Masası Kiralama

Arnavutköy Kokteyl Bistro Masası Kiralama

Arnavutköy Kokteyl Bistro Masası Kiralama
Özel davetler, kutlamalar, açılışlar veya toplantılar için hazırlanan kokteyl organizasyonlarında, Arnavutköy kokteyl bistro masası kiralama hizmeti veriyoruz. Konuklarınıza ikramların sunumu ve etkinlik boyunca onları ağırlayacağınız masa ve sandalye temini, hazırlığı ve süslemesini yaparak, organizasyon için gereken diğer tüm hizmetleri sunuyoruz.
Kokteyl Bistro Masa Kiralama
Kokteyl organizasyonu için bistro masa temini, canlı çiçek ve tüm, kumaş gibi materyaller kullanılarak süslemeleri şirketimizce yapılmaktadır. İsterseniz kokteyl menülerimizden tercih ederek, konuklarınıza sunum yapabilirsiniz. Menüler standart olup dilerseniz sizde tercih ettiğiniz ikramları belirterek özel menü hazırlatabilirsiniz.
Arnavutköy kokteyl bistro masa kiralama hizmetinden yararlandığınızda, konut sayısınca standart ölçülerde (110 cm yüksekliğinde) yuvarlak görünümlü masa temin edilecektir. Tercih yapmadığınızda beyaz renkli masa örtüleri giydirilerek, konsepte uygun çiçekler ve tasarımlarla kokteyl masası süslenir. Oturma planını yaparak, konuk listesini verdiğinizde, karşılama hosteslerimiz konuklarınıza masasına kadar eşlik edecektir.
Kokteyl Masası Kiralama Hizmetleri
Kokteyl masası kiralama hizmeti paketi içerisinde alan süsleme, ikram menüleri hazırlığı, canlı müzik için ses ve ışık sistemi hazırlığı gibi çeşitli çalışmalar yer alıyor. Tek başına kokteyl maması kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Paket kokteyl organizasyonu talep ettiğinizde, tüm hizmetleri içeren uygun maliyetle hizmet alabilirsiniz. Menüler soğuk, sıcak içecek, aperatif, tatlılar, pasta, meyve tabakları, kanepe gibi çeşitli tercihleri barındırmaktadır. Her kategoriden bir ikram seçerek, istediğiniz bir menüyü uygun fiyatlara hazırlatabilirsiniz. Menülerde fiyatlandırmalarımız kişi sayısına göre belirlenir. Örneğin; 100 kişilik gruplar için Arnavutköy kokteyl organizasyonu menü fiyatları 2.000 TL’den başlamaktadır.  
Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları
Konuklarınızın birbirine eşlik ettiği, sohbet edip, ikramlarınızdan tadabileceği kokteyl masası, sağlam, şık ve konsepte uygun şekilde hazırlanır. Fiyonk ve tüllerle veya satenle hazırlanan temiz örtüler, masa süsleri ile zenginleştirilen görüntülerde bir kokteyl masası kiralama fiyatları, davetli sayısına göre değişir. Ortalama Arnavutköy kokteyl masası kiralama fiyatları tek bir tanesi için 25 TL’den başlarken, eklemek istediğiniz süslemelere göre değişecektir. Talebinize uygun Arnavutköy kokteyl bistro masası kiralama hizmetinin fiyat bilgisini öğrenmek için, firmamızla iletişime geçmelisiniz.