Bağcılar Kına Organizasyon Şirketi

Bağcılar Kına  Organizasyon Şirketi

Bağcılar Kına Organizasyon Şirketi

Bağcılar Kına Organizasyon Şirketi
Geleneklerimize uygun kına gecesi yapmak ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayarak, eğlence ve çeşitli gösterilerle hazırlanmış etkinliklerle organizasyonu zenginleştirmek isterseniz, Bağcılar kına organizasyon şirketimiz tüm detaylarıyla yardımcı olacaktır. Süsleme, kına tahtı hazırlama, müzik ve ses ekibi, malzeme temini gibi tüm kına organizasyonu çalışmalarını titizlikle ve eskizsiz olarak sağlıyoruz.
Kına Organizasyon Şirketimizin Hizmetleri
Kına gecesi organizasyonumuz çeşitli kostümler, her ayrıntısıyla kına malzemeleri ve süslemelerle akıllarda kalacak eğlence anlayışımızla hazırlanır. Geriye arkadaşlarınız ve konuklarınızla birlikte geçirdiğiniz güzel anıları çektiğimiz video ve resimlerden izlemek kalır. Kına organizasyon şirketimizin hizmetlerinden bazıları şunlardır:
 Kına Organizasyon Paket Hizmetlerimiz
Gelin kaftanı, damat kostümü, kına malzemelerinden ikramlıklara kadar hazırlanacak organizasyon için çeşitli paketlerimiz bulunuyor. Kına organizasyon paketleri ihtiyacınıza göre şekillenir. İsterseniz tüm ayrıntıyı içerisinde bulunduran paketlerimizden yararlanarak, dışarıdan hiçbir şey temin etmenize gerek kalmaz. Bağcılar kına organizasyon paket fiyatları 1500 TL’den başlar ve her şey dahil paketlerden yararlanırsanız ücretler biraz daha artsa da ortalama rakamların üzerini geçmeyecektir.
Gelin Tahtı ve Cibinlik Süslemeleri
Kına gecesinin düzenleneceği mekan hazırlıkları arasında bulunan gelin tahtı taşlı işlemeli, kadife gibi seçeneklere sahiptir. Beğendiğiniz gelin tahtı kına gecesi için hazırlanır. Alana getirildiğinde ise cibinlik ve nedime minderleriyle hazırlanır. Gelin tahtına uygun masa seçimi ve konsepte uygun masa süslemeleri de Bağcılar organizasyon şirketi hizmetlerimiz arasındadır.
Kına Organizasyonu Mekan Süslemesi
Eğer kına gecenizi salon kiralayarak değil, herhangi bir yeri kendi zevkinize göre düzenlemek isterseniz, Bağcılar kına organizasyon şirketi olarak mekan süslemesi yapıyoruz. Masa sandalye temini, ışıklandırma, ses sistemi gibi tüm hazırlıkları, davetlileriniz alana gelmeden bitirerek, onları hoş bir ortamda karşılamanızı sağlıyoruz. Kına gecesi masa ve sandalye süsleme hizmetimiz paketler halinde olup, kişi sayısına göre düzenlenir. Süsleme sırasında çiçekler, tüller ve kumaşlardan yararlanılır. İsteğe bağlı olarak gelin girişine balon süslemeleri de yaptırabilirsiniz. Gelin giriş süslemeleri genellikle çiçekler ve konfetilerle düzenlenmektedir. Talep edilen fikir ve düşünceler de göz önüne alınarak, istediğiniz bir konsept de hazırlanabilmektedir.
Kına Organizasyon Şirketi Olarak Neler Yapıyoruz?
Gelinin arkadaşları ve davetlilerle birlikte bayanların bir arada geçireceği eğlence dolu kına gecesi, firmamızın düzenlemeleriyle içinize sinecek etkinlikleri ağırlayacak. Kına organizasyon şirketimiz;

  • Davetlilerin eğlenceye ortak olabilmesi için çeşitli eğlence ekipmanlarını temin eder. Bunlar arasında halay mendilleri, müziğe kendini kaptıracaklar için davullar ve zilli defler yer alıyor.
  • Gelin kınası, kına tepsisi, duvak ve eldivenleri Bağcılar kına organizasyon şirketimizce önceden hazırlanır. Kına yakılırken hazırlanan mumlu kınalar ve tepsilerden davetlilere sunulur.
  • Arkadaşlarınız için belirli sayıda kaftan ve kostümler hazırlanır. Paketlere dahil olduğunuzda belirtilen kaftan sayısını isterseniz arttırabilirsiniz.
  • Kına gecesinde davetlilere kına paketleri, içecek ve ikramlıklar; kostümlü kına ekibimizce sunulur. Gecenin konseptine uygun giyinen çalışma ekiplerimiz bayanlardan oluşur.