Eyüp Balon Süsleme

Eyüp Balon Süsleme

Eyüp Balon Süsleme

Eyüp Balon Süsleme
Özel günlerinizde, mekan içi ve dışı balon süslemelerinizi deneyimli ekibimizle birlikte kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Biliyoruz ki, mekanın ambiyansı yalnızca içerisindeki masa ve sandalyelerle değil; mekana yakışacak ve görsellik katacak tüm argümanlarla sağlanır. Buna göre hem mekan girişinde, hem mekan içerisinde ve dışında göze hitap eden, davetlilerin ilgisini çeken rengarenk tasarımlarla Eyüp balon süsleme hizmeti veriyoruz.
Balon Süsleme İşlemleri Ne Tür Organizasyonlarda Yapılır?
Balon süslemenin amacı, etkinliğe konu olan mekanın daha hoş görünmesi ve davetlilerin ilgisini çekmesidir. Bu kapsamda özellikle mağaza açılış törenlerinde, dükkan açılışlarında, düğün organizasyonlarında, nikah organizasyonlarında, kına organizasyonlarında, mezuniyet partilerinde, fotoğraf ve video çekimlerinde, evlilik tekliflerinde, yemek davetlerinde ve ses getirecek her türlü açılışta balon süslemeye ihtiyaç duyulur.
Balon Süslemeleri Nasıl Yapılır?
Balon süslemeleri ustalık gerektiren bir uygulamadır. Öncelikle etkinliğin türüne göre renk seçenekleri belirlenir. Örneğin mağaza açılışlarında marka ve logoya uygun renk seçimleri yapılarak uyumlu tonların yakalanması sağlanır. Ardından mekan girişinin ve çevresinin, dışarıdan bakıldığında dikkat çekici görünmesi için zincir balon gibi tasarımlarla donatılır. Genel olarak ışıklandırmalarla bir bütün olacak şekilde ve ortamın ambiyansına uygun olacak şekilde özenle balonlar yerleştirilir. İç mekanlarda ise hem masa ve sandalyelerin süslemelerine uygun renk tonları ve tasarımlar tercih edilir; hem de duvar ve sütunların boş kalmayacak şekilde göze hitap etmesi sağlanır. Bu sayede hem dikkat çeker, hem de oldukça objektif görünür. Eyüp balon süsleme firması arıyorsanız, bizimle iletişime geçerek; etkinlik ve davetlerinizde ideal süslemelere sahip olabilirsiniz.
Balon Süsleme Çeşitleri Nelerdir?
Aklınıza gelebilecek her türlü organizasyonda balon süsleme hizmetleri veriyoruz. Spor salonu açılışları, benzin istasyonu açılışları, kurumsal firma açılışları, fabrika açılışları, fuar açılışları, konferanslar, eğlence etkinlikleri, açık ve kapalı mekan nikah organizasyonları, düğün organizasyonları, bina tanıtımları, geçit sunumları, yürüyüş etkinlikleri, spor müsabakaları, marka tanıtımları, çocuk oyun alanları, doğum günü partileri gibi onlarca farklı etkinlikte balon süsleme hizmeti satın alabilirsiniz. Uygulanabilecek balon süsleme çeşitleri ise şu şekilde listelenebilir:

 • Zincir Balon
 • Kapı Tak
 • Nazar Boncuğu
 • Fiyonk
 • Balon Tüneli
 • Kalp Balon
 • Yıldız Balon
 • Palmiye Balon
 • Balon Duvarı
 • Balon Ağaç
 • Ayaklı Tak
 • Sütun Balon

Bu süslemelere ek olarak yazılı balonlar, balondan şekiller (yıldız balon, ahtapot balon, kuğu balon, balondan çeşitli figürler) ve balon yağmuru gibi organizasyonlar da imza atıyoruz.
Eyüp Balon Süsleme Fiyatları
Balon süslemelerinin hangi etkinliklerde kullanılabileceğini ve süsleme çeşitlerini aktardık. Bunlar göz önünde bulundurularak; standart bir ücret tarifesinin uygulanamayacağı anlaşılmaktadır. Süslemelerde kullanılacak balon sayısı, balon tipi, süslenecek bölgelerin zorluğu gibi kriterlere göre Eyüp balon süsleme fiyatları da değişkenlik gösterir. Firmamızla iletişime geçerek; süsleme konusunda detaylı fiyatlandırmaları öğrenebilirsiniz.