Kadıköy Mehter Takımı kiralama

Kadıköy Mehter Takımı kiralama

Kadıköy Mehter Takımı kiralama

Kadıköy Mehter Takımı Kiralama
Çok çeşitli organizasyonlarda tercih edilen Mehter Takımı kiralama organizasyon işi, basit bir iş değildir. Deneyimli bir kadro, emek ve devamlı çalışma gerektirir. Bunu biliyoruz ve müşterilerimiz için en iyisini sunmak için hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kadıköy mehter takımı kiralama için firmamızla hemen iletişime geçerek fiyatlar ve detaylar hakkında bilgi alabilir; rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Mehterin Tarihçesi
Mehteran, Mehter veya Osmanlı Yeniçeri Bandosu, küresel anlamda en eski bando gruplarındandır. İslamiyetin öncesinde de bazı Türk Devletlerinde farklı şekillerde yer almıştır. Mehter Takımlarında üç ana sembol bulunur. Ocak, sancak ve zafer.
Osmanlı Mehteri
Mehter etkinliklerinde birçok farklı çalgılar yer alır. Zurna, mehter düdüğü, kurrenay, boru, üflemeli, nefesli, kös, davul, zil, nakkare, çevgan gibi çarpmalı veya vurmalı çalgılar mevcuttur. Osmanlı zamanında bu çalgıların sayıları eşit  tutulur ve buna dayanarak mehterin kaç katlı olduğu belirlenirdi.
Firmamızda tıpkı Osmanlı kültüründe olduğu gibi, mehter takımlarını etkinliklerinizde profesyonel ekibimizle sizlere en iyi şekilde sunuyor.
Kadıköy Mehter Takımı Kiralama Hizmetleri
Osmanlıdan aldığımız mirası günümüzde de sürdürmeyi amaçlayan Kadıköy Mehter Takımı firmamız, yıllardır süre gelen kurumsal organizasyon alanındaki tecrübelerini; müşterilerinin özel günleriyle taçlandırarak her zaman memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Kadıköy Mehter Takımı kiralamayı düşünüyorsanız, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizimle hemen irtibata geçebilir; fiyat bilgisi alabilir ve  rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
Mehter Takımı Hangi Tür Organizasyonlarda Tercih Ediliyor?
Dinlemekten keyif aldığımız, heybeti ile bakanlarda güven uyandıran mehter grupları, en az 8 kişiden oluşmaktadır ve 36 kişiye kadar çıkabilmektedir. Enstrümanların eksiksiz bir şekilde kullanılabilmesi ve ideal bir oluşumun sağlanması için bu kadar kişi sayısı gereklidir. Kadıköy Mehter Takımı kiralama hizmetini şu organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz:

 • Düğün Organizasyonları
 • Sünnet Organizasyonları
 • Ramazan Etkinlikleri
 • Bayram Kutlamaları
 • Asker Uğurlama
 • Kız Alma
 • Sünnet Düğünü Organizasyonları
 • Açık Alan Etkinlikleri
 • Konserler
 • Yarışmalar, Stad Aktiviteleri

Bunların yanı sıra sayamadığımız onlarca farklı organizasyonda bu kültürümüzü yaşatabilirsiniz.
Kadıköy Mehter Takımı Kiralama Ücretleri
İzleyenlerin içini titreten nameleri ile etkinliklerinizdeki davetlilerin unutmayacakları bir organizasyona katılmalarını sağlamak istemez misiniz? Kadıköy Mehter takımı kiralama hizmeti veren firmamız, her türlü etkinlik ve organizasyonlarınız için mehter takımlarını eksiksiz olarak sunmaktadır. Alanında uzman ve yılların verdiği deneyimle hizmet veren gruplarımız, uygun kıyafetler ve çalgılar ile etkinliklerinizde yer almaktan mutluluk duyar. Kadıköy mehter takımı kiralama fiyatları, mehter takımındaki kişi sayısına ve kiralamak istediğiniz süreye göre değişmektedir. En az 8 kişi, en fazla 36 kişiden oluşan gruplarımız hakkında fiyat almak için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.