Kartal Açılış Organizasyonu

Kartal Açılış Organizasyonu

Kartal Açılış Organizasyonu

Kartal Açılış Organizasyonu
İş yeri, okul, mağaza, kafeterya gibi kurum, kuruluş veya ticari dükkanların açılış organizasyonlarında; çevredekilerin ilgisini çekmek ve açılıştan haberdar etmek için çeşitli süslemeler ve etkinliklerinden yararlanılmaktadır. Açık veya kapalı mekanlara göre değişen hizmetlerimiz, profesyonel ekip çalışmalarıyla eksiksiz ve isteğinize uygun olarak sağlanmaktadır. Kartal açılış organizasyonu ve etkinliklerimizden paketler halinde yararlanabilir veya yalnızca süsleme ekipmanlarımızı tercih edebilirsiniz.
Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz
Mekan, kurum ve kuruluş tanıtımı, alan süsleme, ses ve ışık hazırlığı, ikramlar, masa ve sandalye kiralama gibi pek çok Kartal açılış organizasyonu hizmetlerimiz bulunmaktadır. Genel olarak hizmetlerimizi gruplandıracak olursak, program içeriğimiz şöyledir;
Açılış Organizasyonu Balon Süsleme
Dikkat çekici olması ve kurum veya kuruluşunuzun markasını yansıtan renklerinden yararlanmak için hazırlatabileceğiniz açılış organizasyonu balon süsleme hizmetimiz, uygun fiyatlarla sağlanmaktadır. Balon süsleme hizmetlerimiz arasında kapının girişini süsleme, havada asılı balonlarla mekan içerisini süsleme gibi çalışmalar bulunmaktadır. Ayrıca kurumsal kimliğinizi gösteren logonuzu balonlara da basabiliriz. Açılışa gelenlere amblemin yer aldığı balonu şişirilmiş halde hediye edebilirsiniz. Özellikle çocukların hoşuna gidecek bu çalışmayla, pek çok bölgeye daha hızlı isminizi duyurmuş olursunuz.
Açılış Organizasyonu Süsleme Hizmetleri
Bayrak, flama ve masa sandalye süslemeleri ile mekanın ambiyansını değiştirebilirsiniz. Özelikle ürün satışı yapan bir firmaysanız, konuklara mekanın tanıtımını yaparken bilgi almak isteyenleri hazırladığımız masa ve sandalyelerde konuk edebilir, ikramlarda bulunarak bilgi verebilirsiniz. Mekanın içerisinin kumaş ve tüllerle süslenmesi de verdiğimiz diğer açılış organizasyon süsleme hizmetidir.
Şişme Maskot Hizmetleri
Mağaza açılışları veya kurumsal açılış organizasyonları fark etmeksizin, şişme maskot hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her türlü açılışa uygun şişme maskot tasarımlarımız bulunmaktadır. Mağazalar için daha çok eğlenceli figürler ve dev şişme maskotlar tercih edilmektedir. Dev şişme maskotlar bahçe, girişler, avlu veya binanın üzerinde kullanılabiliyor. Firmaların tercih edebilecekleri türler ise daha çok kurumsal logo ve amblemlerin üzerinde yer aldığı maskotlardır. Açılış organizasyonlarının yanı sıra promosyon günlerinde de tercih edilebiliyor.
Açılış Organizasyonu Ses Sistemi Hazırlığı
Konuşma yapılması gerektiğinde veya açılışa gelen kişileri müzik eşliğinde ağırlamak istediğinizde Kartal açılış organizasyonu firmamız; müzik, DJ, ses ve görüntü sistemi düzeneği hazırlamaktadır. Uygun bir alana yerleştirilen ses sisteminin, tüm alana uygun ses tonunda ulaşması için, tüm çalışmaları açılış öncesinde tamamlıyoruz.
Açılış Organizasyonu Gösteri Hizmetleri
Maskotların yanı sıra kostümlü ekip arkadaşlarımız, palyaçolar, kukla ve sihirbaz gösterileri gibi açılış sırasında çocukların ilgisini çekecek açılış organizasyonu gösteri hizmetlerimiz vardır. Açılış süresince veya belirttiğiniz saatler içerisinde profesyonel ekibimiz açılışınıza katılacak ve gelenlere hoş gösteriler sunacaklardır.
Açılış Organizasyonu Fiyatları
Hizmet almak istediğiniz organizasyona göre fiyatlar da değişkenlik gösterecektir. İsterseniz açılış organizasyonu paketlerinden tercih ederek, daha ekonomik tutarlarda çeşitli etkinlikten yararlanabilirsiniz. Kartal açılış organizasyonu fiyatlarında balon süslemeleri 250 TL’den, ses sistemi hazırlığı 400 TL’den, tül ve kumaş süslemeleri 150 TL’den başlamaktadır. Her hizmet talep edilen süsleme ve çalışmaya göre değişeceğinden, firmamızla iletişime geçerek en uygun fiyatlarda paket hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.