Maltepe Sünnet Organizasyonu

Maltepe Sünnet Organizasyonu

Maltepe Sünnet Organizasyonu

Maltepe Sünnet Organizasyon
Çocuklarınızın önemli ve unutulmaz anıları arasında kalacak olan sünnet törenleri; çeşitli etkilikler, gösteriler, mekan süslemesiyle hatırda kalır bir etkinliğe dönüştürülebilir. Misafirlerinizi ve çocuğunuzun arkadaşlarını davet ettiğiniz bu etkinlikte, güzel zaman geçirmeleri için sünnet organizasyonu hizmeti veren firmamızdan yardım alabilirsiniz. Hazırlık aşamasında malzeme temini, alanın süslenmesi, sünnet eğlenceleri ve sünnet gösterileri için ekip arkadaşları temini tarafımızca tamamlanır. Maltepe sünnet organizasyon firması olarak çoğunuzun yatak hazırlığı, alana taşınması,  gösterilerin takibi gibi her şeyin eksiksiz olması için tüm detaylara dikkat edilir. 
Sünnet Organizasyonu Hizmetlerimiz
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Seremonisi
Sünnet düğünü organizasyonu içerisine sünnet tahtı kiralamayı eklediğinizde, çocuğunuz Yeniçeri seremonisi eşliğinde taht ile ve Yeniçeri Askeri giyimli kıyafetleriyle alana giriş yapar. Etkinliğin giriş kısmını oluşturan sünnet tahtı ve Yeniçeri seremonisi organizasyonu hizmeti pakete eklendiğinde, daha uygun fiyatlarda kiralama sağlıyoruz. 
Sünnet Düğünü Balon Süsleme
Konuklarınızı karşıladığınız girişin, sünnet çocuğunun tahtı veya yatağının etrafını saran, alanın belirli bir konsepte göre süsleme gibi çeşitli alanlarda alabilirsiniz. Nazar boncuğu, papatya, balon ağacı süsleme veya çocuğunuzun adının yazılabileceği gibi konseptler hazırlıyoruz.
Sünnet Düğünü Animasyon Gösterisi
Özel gösterileriyle palyaçolar, kostümlü karakterler ile çocukların dikkatini çekecek, eğlenceli bir etkinlik isterseniz, sünnet düğünü animasyon gösterisi hizmetimizi organizasyonunuza dahil edebiliyorsunuz.
Sünnet Düğünü Eğlenceleri ve Gösterileri
Karagöz ve Hacivat, kukla gösterisi, sihirbaz gösterisi, Nasrettin Hoca gösterisi ve İslami sünnet organizasyonlarında Semazen gösterisi gibi eğlendirici ve ders verici pek çok etkinlikten istediğiniz birini veya birkaçını organizasyonda yer verebiliriz.
Yemekli Sünnet Organizasyonu
Misafirlerinize ikramlarda bulunmak adına Maltepe sünnet düğünü yemek organizasyonu hizmetimiz için hazırladığımız özel menülerimizden seçim yapabilirsiniz. Her sayı ve kapasiteye göre yemek organizasyonu sağlıyoruz.
Sünnet Düğünü Masa ve Sandalye Kiralama
Açık bir alanda veya evinizin bahçesinde yapmayı planladığınız sünnet düğünü organizasyonunda, masa ve sandalye kiralamaya ihtiyaç duyarsanız, Maltepe sünnet organizasyon ve kiralama firmamız hem temini hem de talep edildiğinde süslemelerini yapacaktır.
İslami Sünnet Organizasyonu
Konuklarınıza tilavet, ilahi, tasavvuf müziği veya semazen gösterileri gibi etkinlikler sunarak gerçekleştirmek istediğiniz İslami sünnet organizasyon için profesyonel ekiplerden hizmet almanızı sağlıyoruz. Gelenek ve göreneklerimize uyumlu gösteriler ve sanatçı gruplarımızla sünnet düğünü organizasyonu hazırlıyoruz.
İkram Arabaları Kiralama
Sünnet düğününde çocukların seveceği tatlardan pamuk şekeri, patlamış mısır, Osmanlı macunu gibi ikram arabaları kiralayabilirsiniz. İkram arabaları kiralama hizmetimizde, alana yerleştirilecek ikram arabası temini yapılır ve sunum yapacak ekibimiz, alanda misafirlerinize ikramda bulunurlar.
Sünnet Organizasyon Fiyatları Nelerdir?
Sünnet düğünü organizasyon etkinliklerinden ve hizmetlerinden parça parça veya hazırladığımız paketlerden seçim yaparak yararlanabilirsiniz. Maltepe Sünnet organizasyon fiyatları gösterilerde ortalama 400 TL’den, paket organizasyonlarda 800 TL’den ve İslami sünnet düğünü paketi ise 1000 TL’den gibi tutarlardadır. 

 

 

 

 


  • İslami Sünnet Kampanyası-1
    İslami Sünnet Kampanyası-1

  • İslami Sünnet Kampanyası-2
    İslami Sünnet Kampanyası-2

  • İslami Sünnet Kampanyası-3
    İslami Sünnet Kampanyası-3





Sünnet Düğün Organizasyonu

Dillere Destan Sünnet Düğün Organizasyonları için Bizimle İletişime Geçiniz. Sünnet düğün organizasyon şirketimiz İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Profesyonel Organizasyon Hizmeti

Asır Organizasyon

Sünnet Düğün Organizasyonlarınız alanında uzman ekibiyle "Profesyonel Hizmet" anlayışımızla unutulmaz sünnet düğün organizasyonları sunmaya devam ediyoruz..İslami Sünnet Düğünü,Sünnet töreni,Sünnet düğünü balon süsleme,Sünnet düğünü yeniçeri kiralama,Sünnet düğünü mehter takımı,Mehter Takımı Kiralama,Volkan ve konfeti gösterisi (show) gibi birçok alanda hizmet veriyoruz...Detaylar için bizimle irtibata geçin...