Sünnet Düğünü TahtıSÜNNET DÜĞÜNÜ TAHTI 

"Sünnet Düğünleri" olarak yıllardır bir çok Sünnet Düğünü Organizasyonunda Mehter Takımı Yeniçeri ve Sünnet Tahtı kiralama hizmetleri ile kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her yaptığımız organizasyonda büyük alkış almanın haklı gururunu yaşıyoruz ..sizde Mehter Takımı ve Sünnet Tahtı Yeniçeri hizmetleri için lütfen bizi arayınız.. 


              

Mehter takımımız yeniçerilerimiz ve sünnet tahtımız ile  özel günlerinize coşku katıyoruz...sizlerde misafirlerinize unutulmaz bir sünnet merasimi yaşatmak için yıllardır bu sektörde hizmet veren tecrübesinden emin olduğunuz bir organizasyon şirketi ile çalışın..

Sünnet Düğünü Organizasyonu

  

Çocuğunuzun Sünnet Düğününde Osmanlı Kültürünü Yaşamak, Misafirlerinize görsel şölen sunmak, Çoçuğunuzun Anlatacak Anıları Olmasını İstiyorsanız İstanbul mehteran takımı tecrübesi ile Tüm TÜRKİYE' de hizmetinizde 

Sünnet Düğünü Mehter Kiralama İçin Lütfen Bizden Detaylı Bilgi Alınız.                 

Sünnet Düğünü

Her erkek çocuğunun hayalidir sünnet düğünü yapabilmek ve bu sayede de arkadaşlarını düğününe çağırabilip, onlarla doyasıya parti yapabilmek. Sünnet, İslam’ın getirdiği kaidelere ve esasla göre erkek çocuklarının ergenlik çağına erişmeden yapılması gerek bir durumdur. Çoğu aile de durumu az da olsa ya mevlit okutturarak ya da yemek dağıtarak küçük de olsa bir sünnet düğünü yaparlar. Durumu olan aileler de daha kalabalık ve çoluk çocuğun bol olduğu bir sünnet düğünü yapmayı tercih etmektedirler. Durumu olan aileler yine kurban keserek düğünde gelen misafirlere yemek yaptırılarak onlara ikram edilir ve kuran okutularak çocuğun bahtının ve insanlığının güzel olması için dualar edilir.


Aileler bazen kendi başlarına sünnet düğünü yapmak isterler ama bazen de bazı ayrıntıları atlayıp, daha sonra düğün sırasında bazı pişmanlıklar ve aksaklıklar çıkabilir. İşte bu yüzden aileler düğün için organizasyon şirketiyle anlaşırlarsa eğer daha mantıklı ve daha ceplerine uygun bir iş yapmış olurlar. Çünkü organize olan düğün hem daha planlı hem de daha kaliteli olacaktır. Misal verilecek olursa burada asıl düğünü olan kişiler çocuklardır ve çocukların eğlenme hakkı da göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak aileler burada tek başlarına oyun etkinlikleri gibi şeyler yapamayacakları düşünülürse organizasyon şirketiyle anlaşmaya varılmalıdır. Bu şirket çocukların eğlenmesi için onlara palyaço ve animasyon hizmetleri gibi oyun etkinlikleri hazırlayacaktır.