Tuzla Sünnet Organizasyonu

Tuzla Sünnet Organizasyonu

Tuzla Sünnet Organizasyonu

Tuzla Sünnet Organizasyon
Çocuklarınızın önemli ve unutulmaz anıları arasında kalacak olan sünnet törenleri; çeşitli etkilikler, gösteriler, mekan süslemesiyle hatırda kalır bir etkinliğe dönüştürülebilir. Misafirlerinizi ve çocuğunuzun arkadaşlarını davet ettiğiniz bu etkinlikte, güzel zaman geçirmeleri için sünnet organizasyonu hizmeti veren firmamızdan yardım alabilirsiniz. Hazırlık aşamasında malzeme temini, alanın süslenmesi, sünnet eğlenceleri ve sünnet gösterileri için ekip arkadaşları temini tarafımızca tamamlanır. Tuzla sünnet organizasyon firması olarak çoğunuzun yatak hazırlığı, alana taşınması,  gösterilerin takibi gibi her şeyin eksiksiz olması için tüm detaylara dikkat edilir. 
Sünnet Organizasyonu Hizmetlerimiz
Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Seremonisi
Sünnet düğünü organizasyonu içerisine sünnet tahtı kiralamayı eklediğinizde, çocuğunuz Yeniçeri seremonisi eşliğinde taht ile ve Yeniçeri Askeri giyimli kıyafetleriyle alana giriş yapar. Etkinliğin giriş kısmını oluşturan sünnet tahtı ve Yeniçeri seremonisi organizasyonu hizmeti pakete eklendiğinde, daha uygun fiyatlarda kiralama sağlıyoruz. 
Sünnet Düğünü Balon Süsleme
Konuklarınızı karşıladığınız girişin, sünnet çocuğunun tahtı veya yatağının etrafını saran, alanın belirli bir konsepte göre süsleme gibi çeşitli alanlarda alabilirsiniz. Nazar boncuğu, papatya, balon ağacı süsleme veya çocuğunuzun adının yazılabileceği gibi konseptler hazırlıyoruz.
Sünnet Düğünü Animasyon Gösterisi
Özel gösterileriyle palyaçolar, kostümlü karakterler ile çocukların dikkatini çekecek, eğlenceli bir etkinlik isterseniz, sünnet düğünü animasyon gösterisi hizmetimizi organizasyonunuza dahil edebiliyorsunuz.
Sünnet Düğünü Eğlenceleri ve Gösterileri
Karagöz ve Hacivat, kukla gösterisi, sihirbaz gösterisi, Nasrettin Hoca gösterisi ve İslami sünnet organizasyonlarında Semazen gösterisi gibi eğlendirici ve ders verici pek çok etkinlikten istediğiniz birini veya birkaçını organizasyonda yer verebiliriz.
Yemekli Sünnet Organizasyonu
Misafirlerinize ikramlarda bulunmak adına Tuzla sünnet düğünü yemek organizasyonu hizmetimiz için hazırladığımız özel menülerimizden seçim yapabilirsiniz. Her sayı ve kapasiteye göre yemek organizasyonu sağlıyoruz.
Sünnet Düğünü Masa ve Sandalye Kiralama
Açık bir alanda veya evinizin bahçesinde yapmayı planladığınız sünnet düğünü organizasyonunda, masa ve sandalye kiralamaya ihtiyaç duyarsanız, Tuzla sünnet organizasyon ve kiralama firmamız hem temini hem de talep edildiğinde süslemelerini yapacaktır.
İslami Sünnet Organizasyonu
Konuklarınıza tilavet, ilahi, tasavvuf müziği veya semazen gösterileri gibi etkinlikler sunarak gerçekleştirmek istediğiniz İslami sünnet organizasyon için profesyonel ekiplerden hizmet almanızı sağlıyoruz. Gelenek ve göreneklerimize uyumlu gösteriler ve sanatçı gruplarımızla sünnet düğünü organizasyonu hazırlıyoruz.
İkram Arabaları Kiralama
Sünnet düğününde çocukların seveceği tatlardan pamuk şekeri, patlamış mısır, Osmanlı macunu gibi ikram arabaları kiralayabilirsiniz. İkram arabaları kiralama hizmetimizde, alana yerleştirilecek ikram arabası temini yapılır ve sunum yapacak ekibimiz, alanda misafirlerinize ikramda bulunurlar.
Sünnet Organizasyon Fiyatları Nelerdir?
Sünnet düğünü organizasyon etkinliklerinden ve hizmetlerinden parça parça veya hazırladığımız paketlerden seçim yaparak yararlanabilirsiniz. Tuzla Sünnet organizasyon fiyatları gösterilerde ortalama 400 TL’den, paket organizasyonlarda 800 TL’den ve İslami sünnet düğünü paketi ise 1000 TL’den gibi tutarlardadır. 

 

 

 

 


  • Panayır Sünnet Paketi
    Panayır Sünnet Paketi


KAMPANYALI ÜRÜNLERİMİZ